Recent Content by Michi

 1. Michi

  Добитници на лотарија за САД

  Рано наутро денот ми почна со лошо...сестра ми ја одбија за Work & Travel, стресови со колава, со околинава...Седнавме на ручек, девојка ми отвори и не беше избрана, јас реков покасно ќе проверам пошто беше ептен бавно. Малце покасно околу 6 навечер почна силна бура па влеговме во Starbucks...
 2. Michi

  Сонови, толкување на сонови

  Здраво, моментално живеам во Америка ама скоро секоја вечер сонувам како сум дома у Струмица. Шо и да сонувам секогаш се случува дома. Тоа трае од поодамна па многу ме интересира ако некој можеби знае што би значеле овие сонови. Благодарам
 3. Michi

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Зашто да не? Само да го шитнат Бејл... -------------------------Benzema-------------------------- Ronaldo---------------Hazard--------------------James -------------Kroos------------------Modric-----------------
 4. Michi

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Ве читам цело време искењавте све и сешто по ред...алоо, прв официјален меч сезонава ни е, нов тренер нови тактики, нормално е така да почнеме то ти е исто ко од нула да почнуваме. Сетете се каков старт имаше Анчелоти кога дојде и после тоа како се одвиваа работите...значи рано е да се збори...
 5. Michi

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Пижами за средна класа :)
 6. Michi

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  http://www.germanijak.hr/vijesti/konacno-otkriveno-koga-je-mourinho-optuzio-da-je-cinker-stakore-sjebao-si-mene-ali-i-real/10091 Дудек во својата биографија открива за ‘‘штакорот‘‘ во соблекувалната на Реал во времето на Мурињо.
 7. Michi

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Абе каков Мората алоо, шо ќе лупаат пари само кога не вреди ни на пола. Имаше шанса у Реал, промашуваше и зицери и се, не покажа ништо. И сега даде 20 гола за Јуве и ајдее купување назад. Нее исто да се игра за Реал и за Јувентус, во Реал притисокот е многу поголем и тоа го имат потврдено многу...
 8. Michi

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  -----------------De Gea---------------- Danilo-----Varan------Ramos-----Gaya --------------------Verati--------------------- ---------Modric------------Kroos----------- --James--------Aguero-----------Ronaldo :cool:
 9. Michi

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Кедира, Иљара, Силва аут Верати, Касемиро ин
 10. Michi

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  А ти не си излезен на штрајк?
 11. Michi

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Forza Juve! Верувам во Карло, долго време помина во Италија и знае шо како треба.
 12. Michi

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Само Баерн да не се паднат. Имам некое лошо чувство дека ако се паднеме со нив ќе се одмаздат за лани, башка и без Модрич ќе сме.
 13. Michi

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Ако го гледаше првото класико на Бернабе, а сигурен сум оти си го гледал, тогаш знаеш оти е подобро да игра десно крило. Како прво у таа формација ги користиме најдобрите играчи шо ги имаме за во среден ред, знаејќи дека со 4-3-3 еден од нив мора да седи на клупа, во тој случај Иско кој мислам...
 14. Michi

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  -------------------------Икер----------------------- Карвахал-----Варан-----Рамос----Коентрао Хамес-------Модрич-----Крос----------Иско -----------------Бејл--------Роналдо-------------- Хајде да се играмо :cool:
 15. Michi

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Не ти требаат пижами, спиј си со дресот :ROFLMAO:
На врв Bottom