Slash-
Поени од реакции
2.513

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Кога влегов онлајн така ко шо напиша Dark Hacker, сменив таму компатибилно за Windows 2000 и сега ми прави проблеми, не сака да смени слика одма се исклучува или пак линк кога ми праќаат се гаси одма... Не знам шо му е проблемот, ај ќе пробам пак да ја повторам цела постапка. Ме нервира 2 дена веќе...
    Другарчиња имаат кај ЦСЈ дупла гаража и тоа и им зимаат 60 евра. Знам еднаш се откажаа од таа гаража и отидоа кај овој позади орце и ја со нив бев, и само коа кажа типот 100 евра нз ми идеше у фаца да му се изнасмеам.
    не мислев баш за тие ама нвм знам кај се, има нели една гижоре и една доле по скали... да погодам газдата ви има зборено кои се бендови имаат свирено кај него xD има и гаражи кај кафичите десно од цсј
    Друже да не правите проби со тезгата кај центар за странски јазици случајно?
    Коктелите не се за во гурманско катче затоа што е општа тема во која се зборува за тоа колку се консумираат кај нас во Македонија:) Општа дискусија, а не кој е поубав, како се прави итн итн. Ако почне да се развива во таа насока, веднаш ќе оди во гурманско катче. Сепак, фала за посочувањето:)
    Девојчето совет побара....ха,ха...а што не ја советуваше ти???
    или само црвенки делиш...:bip:
    Извини ако те замарам ,ама што ќе ви биде репертоарот за утревечер ? Односно денес , помина 12 .:)
    Ќе има и неделава свирка ?:)
    Ми се иде пак на добро музиче . :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom