Madrid
Поени од реакции
154

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Пази го ова.

    Едит: Уште еден пример горе:toe: Да франко бил немоќен и неможел ништо да напраи против Реал, греота бил Франко :nesum: овие од Реал без осет бе, не дозволиле на Атлетико да земе некоја титула:tapp:

    Напишано во Фан Клуб - Барселона. :)
    Aбе а од кај ги ископа тие информации ? Дај нешто страна да читнам и ја нешто ако има :)
    G
    Со среќа нека ти е на факсов, многу 10 ки и многу напалени штипјанки :).
    Иначе и ја со задоволство ке ги глеам Јунајтед у Сабота, али со мала доза на песимизам. :S
    Искрено немаше ни да се надевам и со Роналдо да освоевме ваа година бидејќи 4 по ред е премногу и мислам дека Ферги во прав момент реши да мења клучни играчи. Како и да е, сеа ние сме на ред да го напраиме Нани чудовиште и по 5 години да ви го даеме за 67 мил фунти плус Игуаин, Роналдо и Кака у пакет. :)
    G
    Да бидам искрен претерано разочаран и се покажа тоа што го кажуев уште кога соопшти Јунајтед дека ви го даваме Роналдо. Очајно ни фали играч со психичка стабилност која не е помала од обичен неандерталец од локалните улици во Лондон. Значи Керик, Андерсон малце нека вежбаат на психата,а Руни како што кажав не игра кога е под притисок, нешто што очигледно на Роналдо му годеше. Сега сакам да им ги видам мутавите фаци на сите кои го имаат стаено овен на аватар :). Иначе не ми е толку криво шо изгубија колку што ми е криво што увидов дека нема да биде ништо од нас сезонава. Потешко ке се надевам на пресврти енд шит. Иако мора да признаам дека мн фалеа Рио и Немања. :)
    Иначе ја сум добар, се губам по Велесов и така.
    Кај се запиша?
    Пер, шо кабловска имате во Кавадарци бе ? Дека ние во Градско имаме една, и мислам дека тие го држат целиов регион, па те прашам дали е таа истата...
    abe brat mi go skinaa doma netot momentalno i ne pisuvam mnogu...
    neka idat neka se lazat i onaka nema igraci u mrk sea moze i ke se raspadne...
    ja ke igram vajda za R.K. Dracevo od naredna sezona ;)
    G
    Теории не теории, како шо тргнала работава следна цел да ни биде Зет Најт Реал ке го купи. :)
    Гледам ПЕС6 играш а :) Дај да се договориме да ја исплескаме преку интернет некогаш, ако сакаш :)
    G
    Се шпекулира дека Јунајтед тргнал по Овен, ајде шо чекате? Сега или никогаш!!! :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom