Madrid
Поени од реакции
154

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене • Среќна нова :)

  http://www.as.com/futbol/fotogaleria/sylvie-van-der-vaart-portada/dasftb/20091227dasdasftb_1/Zes
  G
  How apt is it that the team that defeated liverpool in carling cup and
  pushed them on the verge of champions league exit and made them a
  laughing stock make up "laf" (laugh)

  L - Lyon
  A - Arsenal
  F - Fiorentina

  And the ones in premier league that showed them with "FACTS" that they
  are a crap side form the word FACTS.

  F - Fulham
  A - Aston Villa
  C - Chelsea
  T - Tottenham
  S - Sunderland
  :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
  G
  Леле дали вчера го глеав тој Реал шо ке гази во Европа? :)
  Уф, дојдено ми е со тебе да се замарам ;)

  Има форум за дискусии, ама твоине колеги уште по првион пост ме испцуа по репутации, а и гледам доста вулгарност во постовите така да ... не сакам да ви ја нарушам добрата атмосфера во фан клубот =)
  Хах, Перез спомнав, пошто исто е како да сум го спомнал Реал Мадрид . Он кого сака купува, он фрла пари... он се, има некој во Реал кој ќе го посочи на некој играч ? Него ајде на готово шибни 100 милиона за најдобриот играч . Ебати роботска политика ебате, тој ќе зборел Венгер и остали што може на цел Реал Мадрид да му држат лекции што и како треба за успех . Ајт терај работа .
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom