Исчезнати лица

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Ги знаеш ли двајцата осомничени од Велес?
Ги знам, а го знаев и Панче. Ги знам сите што се со каратистот на сликите на фејс. Во разговор сите креваат рамења, како може да падне под влијание на Палчо и тоа во име на патриотизам. Сите парите ги исклучуваат како опција.
 
Член од
24 март 2023
Мислења
78
Поени од реакции
163
како да не не знаеле, а зошто носеле лопати, перница, бензин? И биле во шок, ма немој, па после така шокирани го закопале

Не пишав нешто за да ги бранам тие тројца гадови.

Дури и еве стварно да не знаеле дека ќе биде убиена, пак се монструми со самиот чин дека се нафатиле да киднапираат некого, а особено 14 годишно дете и девојче.

Од друга страна, кој би се нафатил туку така да помогне и учествува во грозоморно свирепо убиство без да земе во предвид дека голем е шансата да бидат фатени и да скапат во затвор до крајот на живот.
 

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.786
Поени од реакции
4.432
Ги знам, а го знаев и Панче. Ги знам сите што се со каратистот на сликите на фејс. Во разговор сите креваат рамења, како може да падне под влијание на Палчо и тоа во име на патриотизам. Сите парите ги исклучуваат како опција.
Тоа и ми беше поентата. Он исправаше криминалци на прав пат со школата. Школувал стотици, ако не илјадници деца, никој нема лош збор за него. Полицајците што го апселе му се ученици. Инспекторот има црн појас од него лично. Сите се колнат дека нема шанси да е крив, дека е местенка. Сакав да видам ти што мислиш, фала.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Тоа и ми беше поентата. Он исправаше криминалци на прав пат со школата. Школувал стотици, ако не илјадници деца, никој нема лош збор за него. Полицајците што го апселе му се ученици. Инспекторот има црн појас од него лично. Сите се колнат дека нема шанси да е крив, дека е местенка. Сакав да видам ти што мислиш, фала.
Мене лично целиот овој настан ми направи уште поконфузна слика. Дечките на сликите во фејс што се со каратистот се доктори, инспектори, членови на стручен штаб на карате репрезентација. Не се тоа улични тепачи. Сите како што реков ја исклучуваат опцијата пари. Ваму официјално користољубие.
Сето тоа прави сомнеж дека обвинителството и мвр сакаат да скријат нешто што не смее да се дознае.
 

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.786
Поени од реакции
4.432
Мене лично целиот овој настан ми направи уште поконфузна слика. Дечките на сликите во фејс што се со каратистот се доктори, инспектори, членови на стручен штаб на карате репрезентација. Не се тоа улични тепачи. Сите како што реков ја исклучуваат опцијата пари. Ваму официјално користољубие.
Сето тоа прави сомнеж дека обвинителството и мвр сакаат да скријат нешто што не смее да се дознае.
Ај после Василица пиво да пиеме да не пишуваме што не треба тука.
Отворена покана за сите форумџии.
 
Член од
7 декември 2023
Мислења
31
Поени од реакции
46
Не пишав нешто за да ги бранам тие тројца гадови.

Дури и еве стварно да не знаеле дека ќе биде убиена, пак се монструми со самиот чин дека се нафатиле да киднапираат некого, а особено 14 годишно дете и девојче.

Од друга страна, кој би се нафатил туку така да помогне и учествува во грозоморно свирепо убиство без да земе во предвид дека голем е шансата да бидат фатени и да скапат во затвор до крајот на живот.
и закопана е во мини депонија, па каков гад и психопат треба да си такво девојче да убиеш и таму да го закопаш
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.119
Поени од реакции
4.623
Тоа и ми беше поентата. Он исправаше криминалци на прав пат со школата. Школувал стотици, ако не илјадници деца, никој нема лош збор за него. Полицајците што го апселе му се ученици. Инспекторот има црн појас од него лично. Сите се колнат дека нема шанси да е крив, дека е местенка. Сакав да видам ти што мислиш, фала.
Истиот извор кој ми кажа за Самоил како завршил и зошто тврди дека штипјанецот пукал а не Палчо.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.119
Поени од реакции
4.623
А зошто тврди дека е штипјанецот, те немам прочитано.
Неспорен факт е дека сите уапсени се учесниците само што тој што пукал во девојчето не бил Палчо туку штипјанецот а Панче бил колатерална штета.
 
Член од
7 декември 2023
Мислења
31
Поени од реакции
46
Неспорен факт е дека сите уапсени се учесниците само што тој што пукал во девојчето не бил Палчо туку штипјанецот а Панче бил колатерална штета.
кешишев и изгледа најретардирано ама ја сепак мислам палчо дека пукал
 
Член од
13 јуни 2009
Мислења
1.278
Поени од реакции
792
едно ме интересира ,што изјава дал палчо во турција ,и дали изјава турците ќе си ја чуват или ќе му ја предадт на нашето мвр или не соработуваат и нејќат ,и дали таа изјава ќе се зема во предвид ако го екстрадират тука и дали ќе кажат во јавност што изјавил или ќе си нагаѓаме .и дали палчо е подобро да се врати или жив или мртов повеќе му одговара на некој да не се дознае ништо да остани во необјасната мистерија. и што мислите дали палчи признал таму ако ја убил или нема признаено ништо и дали смеат да го тепат како шо некој кажуват дека ќе го прекршат од ќотек турците.

а ова со палците ништо незначи незма шо се фатија сите затоа не сакам да навлегвам во брацниите проблеми ,ама чим се разведиле занчи и се мразат и се бидува.

мози само станот е проблемо којзнај оти е пишан на алексантар таткото ,му го препишале на зето ама ете се разведиле ,стано останал кај зорица и децата ,овај му го барал назад не го давале,мози и на плачо му обејкал некој пари од стано .о нешто се договориле со палчо да барат пари као киднапирање ,.и ја киднапирале.ама не зеле пари и палчо како шо го дал госпо будала психопат пресметал дека треба да ја убие за да не ги фатат ,.оти ако ја вратат вејке му ги видела фаците и му е ризик да остават жива . овае најблиску најосновната тоа е најосновната верзија што сакат да ја продадат илие којзнае што е
 
Последно уредено:
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.119
Поени од реакции
4.623
Чим најблиските соработници на Палчо ништо не пишуваат на социјалните мрежи повеќе од 1 месец повеќе од јасно е дека уапсените се учесниците на двете убиства.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom