Кое е Вашето „црвено знаме“ (red flag)

mortum

Слобода или Смрт
Член од
5 ноември 2021
Мислења
107
Поени од реакции
83
Феминизам, прогресивизам, хорскоп, тетоважи, лоша физичка форма (анорексија или пак да има иста килажа колку мене типката а да е пониска 20цм од мене), недозреаност (злоупотреба на супстанци и други пороци), да нема амбиции у животот, немање на принципи за естетика (од алтернатива до гасерски сељачизам), недостаток на амбииции, отсутво на визија за мајчинство, типката има повеќе глупости напраено у животот од мене, недостаток од спиртуалност/религиозност, токсично однесување.

Ова моево е специфично, изгледа не е лага пословицата.
Кој многу прибира, мастурбира.
 

mortum

Слобода или Смрт
Член од
5 ноември 2021
Мислења
107
Поени од реакции
83
Жени што озборуваат, нема по гадно нешто од ваквите.
Која жена не озборува? Реално ако она почне со тебе да озборува, не е проблемот она туку ти.
Освен ако не мислиш типката единствна животен двигател да и озборување ко да е пензионерка у доцни 60ти гоини и дреме нонстоп од џамот за да раскажува со другите бабетани кој шо наприал.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Феминизам, прогресивизам, хорскоп, тетоважи, лоша физичка форма (анорексија или пак да има иста килажа колку мене типката а да е пониска 20цм од мене), недозреаност (злоупотреба на супстанци и други пороци), да нема амбиции у животот, немање на принципи за естетика (од алтернатива до гасерски сељачизам), недостаток на амбииции, отсутво на визија за мајчинство, типката има повеќе глупости напраено у животот од мене, недостаток од спиртуалност/религиозност, токсично однесување.

Ова моево е специфично, изгледа не е лага пословицата.
Кој многу прибира, мастурбира.
Туууу, како да ме опиша мене. :love:
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.130
Поени од реакции
10.476
Феминизам, прогресивизам, хорскоп, тетоважи, лоша физичка форма (анорексија или пак да има иста килажа колку мене типката а да е пониска 20цм од мене), недозреаност (злоупотреба на супстанци и други пороци), да нема амбиции у животот, немање на принципи за естетика (од алтернатива до гасерски сељачизам), недостаток на амбииции, отсутво на визија за мајчинство, типката има повеќе глупости напраено у животот од мене, недостаток од спиртуалност/религиозност, токсично однесување.

Ова моево е специфично, изгледа не е лага пословицата.
Кој многу прибира, мастурбира.
Па сподели си ги сите параметри, може ќе добиеш апликации во инбокс. :D
 
Член од
15 ноември 2013
Мислења
1.466
Поени од реакции
2.498
Која жена не озборува? Реално ако она почне со тебе да озборува, не е проблемот она туку ти.
Освен ако не мислиш типката единствна животен двигател да и озборување ко да е пензионерка у доцни 60ти гоини и дреме нонстоп од џамот за да раскажува со другите бабетани кој шо наприал.
На болдот мислам, а јасно ми е дека ги има во изобилство тие што озборуваат, нема поглупа особина од озборувањето за мене.
 

mortum

Слобода или Смрт
Член од
5 ноември 2021
Мислења
107
Поени од реакции
83
Па сподели си ги сите параметри, може ќе добиеш апликации во инбокс. :D
Да видам да не верувам работава. хахахахааха, ама не ти е лоша идеава. : )
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.637
Поени од реакции
81.579
Девојки кои уста не затвараат, за се мораат да имаат коментар и да го дадат своето "стручно мислење" за секоја тема... Обично ваквите девојки се познати по тоа што устата им е побрза од мозокот.
Немам кондиција со вакви жени, 15 минути ги пратам, потоа психички паѓам, и само чекам при дрндањето да земат малце воздух па и јас малце да одморам.
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Женетиве малце лажат на темава, они би и на мокро куче да се качат.

Али, ако више се мора, смрдлив здив, мишка што тепа на биена сол, криви заби, длакави раце и споени веѓи.
 
Член од
30 декември 2021
Мислења
93
Поени од реакции
180
Глупи луѓе.
Ги има буквално на секој ќош низ светот, и најмногу по социјални мрежи, форуми...
Ова треба да биде следниот предизвик за човештвото, да се спречи пандемијата на глупи луѓе, иако знам дека е многу тешко, се појавуваат нови соеви секоја година и секој следен е попренослив од претходниот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom