Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 декември 2019
Мислења
101
Поени од реакции
213
opusteno,sad je demokratija svi glasaju za onoga koga vole trazili ste gledajte ,posla za omladinu .nema vise korupcije netreba veza za posao,fre zdrastveno ali kad bi ze zajebavali,preko noci svi postali vjernici kod sva 3 naroda a neizlaze iz kafana obaraju se svi rekordi u cuganju,peznije sve manje place dali ih uopste ima pitanje je i sad sta ostaje nista drugo nego da se ratuje jer ovakvo izobilje dojadilo
ova ti je dobra
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
nije politika cinenicno stanje vids ovi slikaju koje kome sta dao koliko listi itd,i na kraju se sve zavrsi na politici,a nije u pocetku sprijeceno sto rece garganel dvostruki standardi
O cemu ti pricas? Sta nije sprijeceno? Objavljivanje slika vezanih za topic ?
Pa zasto nikom ne smetaju slike koje ljudi objavljuju za dobro jutro salice kafe i sl.., a smetaju one vezane za temu.?

Hoces da ti ja kazem.Pa zato sto vi ustvari imate bolesnu potrebu za dominacijom pa cim vidite da jos neko nesto zna osim vas palite se.
I ti mi pominjes neke dvostruke standarde po kojima bi trebalo banirat nekoga ko lijepi slike vezane za temu, a ne bi onoga ko spominje necije sestre , djecu itd.

Pokenjam ti se na tvoje kvazi objektivne arsine doktore IPTV-a.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
нешто многу сте ги вжештиле главите!
дај оладете малку!!!
само се провоцирате еден со друг,,потоа се поплакувате ова ви рекле ,она....кажале
на приватни пораки барате макови или листи,,а после се поплакувате од истите..

секаква навреда или пцуење е санкционирано и ќе биде санкционирано!!!!!

нерешените ваши спорови решавајте си ги во пораки!!!!!!
офтоп мислења има колку сакаш....ама и се претерува

форумов е за дружење .....ама многумина го злоупотребуваат (((
се поплакувате од членови,,,а тие воопшто не упатиле навреда или пцуеле.........инаку секое недолично однесивање е санкционирано
И ЌЕ БИДЕ САНКЦИОНИРАНО!!!!!
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
O cemu ti pricas? Sta nije sprijeceno? Objavljivanje slika vezanih za topic ?
Pa zasto nikom ne smetaju slike koje ljudi objavljuju za dobro jutro salice kafe i sl.., a smetaju one vezane za temu.?

Hoces da ti ja kazem.Pa zato sto vi ustvari imate bolesnu potrebu za dominacijom pa cim vidite da jos neko nesto zna osim vas palite se.
I ti mi pominjes neke dvostruke standarde po kojima bi trebalo banirat nekoga ko lijepi slike vezane za temu, a ne bi onoga ko spominje necije sestre , djecu itd.

Pokenjam ti se na tvoje kvazi objektivne arsine doktore IPTV-a.
hahahahahaha naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj post na kajgani
 
Член од
16 јануари 2020
Мислења
79
Поени од реакции
76
O cemu ti pricas? Sta nije sprijeceno? Objavljivanje slika vezanih za topic ?
Pa zasto nikom ne smetaju slike koje ljudi objavljuju za dobro jutro salice kafe i sl.., a smetaju one vezane za temu.?

Hoces da ti ja kazem.Pa zato sto vi ustvari imate bolesnu potrebu za dominacijom pa cim vidite da jos neko nesto zna osim vas palite se.
I ti mi pominjes neke dvostruke standarde po kojima bi trebalo banirat nekoga ko lijepi slike vezane za temu, a ne bi onoga ko spominje necije sestre , djecu itd.

Pokenjam ti se na tvoje kvazi objektivne arsine doktore IPTV-a.
A, ko to ima bolesnu potrebu za dominacijom, razjasni nam malo ?!
Da bih znao da li da ti lajkujem post, ili ne ! :D
 
Член од
16 јануари 2020
Мислења
79
Поени од реакции
76
radi...evo ja sam opet testirao.provjeri da li si ubacio link i mac korektno.moguce da imas prije ili poslije mac adrese prazno polje.


probacu, hvala
Автоматски споено мислење:

@dadoxy ne lajkuj, nego odgovori na postavljeno pitanje :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom