Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ponavljam , neka neko citira bilo koj post gdje sam ja nekoga uvrijedio , ponavljam UVRIJEDIO, a kamoli opsovao tako nisko i jadno kao Gargić maloprije.

Uvijek su se aristokrate razlikovale od kočijaša jebiga :D
Kako bolan nisi uvredio, sto se pravis mutav? Ne vredjas mene samo.. Ali nisi ti toliki problem, covek je los pa los, tu nema leka, problem je onaj sto ti dozvoljava to.

Da stavim tacku na ovo a tebe na ignore. Ukratko, ti ako ne shvatas da si nekog uvredio onda neces shvatiti ni da ti se nacrta.. Jadno je da se vadis sad na to da to nije vredjanje. Al nisi ti kriv, mozda ti mentori takvi.. Isti oni koji ti odaju necije informacije sa skajpa.. Dno dna.

Marko a i ti ste prijavljeni na Kajgani, posto on nece da radi svoj posao mozda ce nekog drugog da zaduze pa da neko novi zavede red ovde.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Kako bolan nisi uvredio, sto se pravis mutav? Ne vredjas mene samo.. Ali nisi ti toliki problem, covek je los pa los, tu nema leka, problem je onaj sto ti dozvoljava to.

Da stavim tacku na ovo a tebe na ignore. Ukratko, ti ako ne shvatas da si nekog uvredio onda neces shvatiti ni da ti se nacrta.. Jadno je da se vadis sad na to da to nije vredjanje. Al nisi ti kriv, mozda ti mentori takvi.. Isti oni koji ti odaju necije informacije sa skajpa.. Dno dna.

Marko a i ti ste prijavljeni na Kajgani, posto on nece da radi svoj posao mozda ce nekog drugog da zaduze pa da neko novi zavede red ovde.
Jel to što ti neko napiše Gargić tolika uvreda da trebaš nekome psovati djecu , sestre , oceve , majke ...ovo je virtuelni svijet i to je tvoja jedina sreća papčino jedna !
 
Последно уредено:
Член од
9 октомври 2012
Мислења
57
Поени од реакции
109
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Tebi je davno postavljena.. dupeuvlakac :)

Tebi je "dobra zajebancija" prozivanje ljudi koji su na traktorima morali da beze da ih ne bi klali? Ali nije to tvoj mentalni problem, to je problem ovog moderatora koji ti do dozvoljava.
Ovo mi je umalo promaklo , koliko si samo pokvaren i kako podlo mi želiš imputirati nešto da bi prebacio skroz u drugi kontekst izgovoreno.
Dakle, da smo jasni , spominjanje traktora je bilo vezano za tvoje lično zanimanje, jebiga , ja nisam poluhacker kao ti pa sam saznao i tvoje pravo ime, i čime se baviš itd, a nikako aludiranje i cinicni sarkazam na devedesete.

Usput nemam nista protiv zemljoradnje ,jedna od casnijih industrijska grana već sam te samo zamislio praktično na traktoru sa laptopom u ruci . ;)

A ti nisi popizdio samo zbog toga vec više sto sam objavio liste za koje si mislio da si jedini privilegovan , e vidis da nisi ...nek gledaju i drugi visekonekcijske , a ti si hacker :D pa ćeš nove sebi naći ;)
 
Последно уредено:

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Koliko primećujem, ode ovaj forum laganica u tri kur.a!
Tipičan primer kad "dođu divlji i oteraju pitome".

Nekima se toleriše i previše...Zašto, ne znam. .

Zato ili admini neka naprave reda i konačno odrede kriterijume kojih ćemo se svi pridržavati ili da lagano gase svetla,ključ u bravu i da se razilazimo....
Ovo je smejurija...

A za traktore...sticajem okolnosti znam da nije aludirano na ono nesrećno vreme!
Već bih se oglasio...
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Rano je jutro,meni se spava
Trljam oči i pada mi glava
Nije mi žao šta se budim
Ljep dan vam želim i puno vas ljubim.

Dobri ljudi dobro jutro.Mir forumu ovom.
Drug, radi tvog pozitivnog stava i sirenja dobre volje i tolerancije na forumu evo za tebe jedna iz tvog kvarta, da je barem vise takvih kao ti. (y)

 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Pa ovde postalo ratno stanje....
A meni su nekad neki prigovarali što spamujem forum jer sam pitao i tražio nešto...
Puno nebitnih stvari se spominje i piše koje nemaju veze s IPTVom
Ljudi dajte malo pozitive ionako je cijela exyu u kurcu bar što se politike i političara tiče...
Dobro je dok još ima dobri ljudi koji će podjelit poneku exyu listu i neki novi player i način kako bolje i lakše gledati nešto za što neki traže 12€ mjesečno a evo ima načina da se besplatno gleda...
Pozdrav svima ljudima dobre volje!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom