Вашиот најомразен фудбалер

  • Креатор на темата Џонтра Волта
  • Време на започнување

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Prince Boateng zatoa sto so nameren start go sjeba Ballack nacisto..:(

Nicky Hunt zatoa sto namerno otide vo Cech i mu napravi seriozni problemi.Mozebi i godinite si go pravat svoeto,no moe mislenje e deka Cech ke imase pozvucno ime otkolku sto e sega,a ocigledno deka imase i strav koga vlagase vo dueli pa so toa bese/e vulnerable(ne mi teknuva zborot). :D

Pepe zivotnoto zatoa sto misli deka e tenk i gazi kako t-48.

Busquets zatoa sto e prevarant.

Nosonjata od Italija zatoa sto ne go biva a tepa bez oset.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Пепе.

Треба да се пуца со пиштоли во некоја мексиканска мафија, не му е местоно и суратот за во фудбал. Копито чоече.

Такоџе од карактерни особини и однос на терен Роналдо. Премногу нарцисоиден и самобендисан. Шо гебам :D
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.141
Поени од реакции
28.898


Уште од кога играше за Севиља го мразам, не дека игра за Барса...дури и во Реал да играше пак ќе го мразев :facepalm:
 

_predator_

Студент\Џаболебар
Член од
17 декември 2012
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.461
Еден и единствен Антонини гнасата!!!

Крв му пушти на Кралот бе гнасо една, крв да сереш :mad::mad::mad:


Прегледај го приврзокот 85055

БЕЛ ДЕН ДА НЕ ВИДИШ.
Гледај што ти е Лафчина , на нозе го издржа дуелот, а Антонини ко пичкица се раскрвари и се струполи на земја .

ОN , Суљо Мунтари и Пепе .
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Мајкл Карик.

Не дека праи нешто, туку токму дека не праи, а игра во Манчестер Јунајтед. Да играш фудбал секој ден и да не научиш треба да си посебен талент. Секојпат кога го гледам Јунајтед, само него го пратам и го пцујам.
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
Гатусо, Видал - Откако че бидат мавнати, возвраќаат дупло - подловци
Мурињо - оти игра Анти фудбал
Пиќе - оти јади лајна по нет..
МЕСИ - Оти не ми побара автограм ко бев во Барса :(
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.056
Поени од реакции
12.937
Незнам некој играч што треба да направи поомразен да ми биде, емануелчо си го има достигнато врвот :гомце:
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Пепе, Рамос, Матераци, Лусио, копита класични
 
Член од
12 октомври 2014
Мислења
16
Поени од реакции
28
Шчешни не можам да го сварам :icon_lol: Меси да има квалитет вонземјанин што се вика али надвор од терен како особа на живците ми газе,Агуеро шутракот :D Давид Виља :D Бускетсс како го мразев уште повеќе го замразих кога по Пепе на фацата му газеше ебате коњо и овој Симеоне :facepalm: и да не го заборавам кучето Луис Суарез :tapp:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Пошто надвор од терен сте уствари у исто друштво, па те напиња како се понаша со тебе пред другарите?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.671
Поени од реакции
38.857
Шчешни не можам да го сварам :icon_lol: Меси да има квалитет вонземјанин што се вика али надвор од терен како особа на живците ми газе,Агуеро шутракот :D Давид Виља :D Бускетсс како го мразев уште повеќе го замразих кога по Пепе на фацата му газеше ебате коњо и овој Симеоне :facepalm: и да не го заборавам кучето Луис Суарез :tapp:
trgni go klipot od potpis
 
Член од
12 октомври 2014
Мислења
16
Поени од реакции
28
Пошто надвор од терен сте уствари у исто друштво, па те напиња како се понаша со тебе пред другарите?
Не него како се понша спрема децата и оние кога му подаваа рако на светско а не им одговори, како човек како личност а ако мислеш да ме тролаш не ти успева :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom