_predator_
Поени од реакции
2.461

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Џ
  Абе одамна сакам да те прашам.
  Од кој филм ти е гифов со Меконахи? :D
  Не е Далас Баерс Клаб така?
  Џ
  Џонтра Волта
  Ок е, ја сфаќам дека вие гнасните јувенташи нејќете да имате ништо со нас интерашите, не го дадовте Лиштајнер ок.
  Ама не мора да ме игнорираш и да не ми одговараш на прашањето, не ти барам бубрег.
  пу!
  me umre od smeenje so kosata :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: _predator_
  _predator_
  _predator_
  Баш претходниот пост на темата ме подсети на страшните маки шо ги имам. У овие 10тина години само тоа ми е проблем со косава :D
  Она , се будиш со прамен у грло, гушење, ти се чини душа ќе испуштиш... not funny .
  Шо може и ти па, муабетот со Серија Б :D
  _predator_
  _predator_
  Aaaaaaa, коментарите за Веб идт.Јасно е сега :D
  ManUtdChampions
  ManUtdChampions
  хахаха :D како и да е, ќе видиме што ќе биде како ќе биде, ама ако веќе иде Видал во Манчестер сметам дека Јувентус ќе земе +50м во секој случај. :)
  _predator_
  _predator_
  Ќе видиме, би отишол само ако сам изрази желба за трансфер.Онака не , спеулации се муабетите дека клубот мора да продава.
  Топ си на сликава <3 :* :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: _predator_
  _predator_
  _predator_
  Немаш друга работа па ми манијачиш по профиливе...
  Иначе фала, од матура ми е таа :D
  Scirea
  Scirea
  Не бе срце не те манијачам... го прегледував мојот профил, и видов дека си ми пишал кога ми истече банот од две недели... па си реков ај да те ман... да ти пишам :D
  _predator_
  _predator_
  Баш си внимателен, фала ти :D
  Te molam ako mozes da mi pomognes..pred se komu da mu se obratam za pomos okolu instalacija na driver za wi fi na lap top..nemoze da se povrze so ruterot
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom