Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Moj dobri druze prijatelju ta scripta ima u ponudi recimo 20..25 nastavaka kako koja, moze se dodati nastavak ako scripta nije zatvorena(da ne komplikujem);):)...ali ako u scripti pomenutoj nema nastavka(ajax loader)odgovarajuceg moras ipak znati koji je u pitanju...i to se nadje ali da ne duzim i komplikujem post...
ako imas zelju a znam ,znas vec;)
Naravno dosta se toga iskomplikovalo tj.zastitilo i na taj nacin pa treba vremenasve to resiti a iskreno mozda i nema potrebe za svim time,..ali :)
čeker.jpg
Verujem da si na ovako nesto mislio ili slicno....(da bude jasnije za ljude koji nisu videli,culi slokovito)
Ova vrsta scripti je ogranicena sa onime sto je u njoj..
A pomenuti aut. ajax_load je druga prica..
malo infa za iptv hobiste.
 
Последно уредено:
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
Прегледај го приврзокот 409583
Verujem da si na ovako nesto mislio ili slicno....(da bude jasnije za ljude koji nisu videli,culi slokovito)
Ova vrsta scripti je ogranicena sa onime sto je u njoj..
A pomenuti aut. ajax_load je druga prica..
malo infa za iptv hobiste.
jel ovo za 2. ili za 3. razred? pitam za druga koji danas nije mogao doc na nastavu :)
Автоматски споено мислење:

Pozdrav drustvo zaista sve sam video sve okay kanali prihvatam sve ali nemogu da verujem da postoji ovo ..sta zele reci sa ovim http://krle.elmu.sanco.te.na.kurac.stave.streamtv.to:8080/c/ zasto ovake portale prave .. sramota ...
seljacic.. (i)
 
Последно уредено:
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
jel ovo za 2. ili za 3. razred? pitam za druga koji danas nije mogao doc na nastavu :)
Автоматски споено мислење:

Ovo je za mog prijatelja odgovor koji je postavio pitanje fino i kulturno pre dan dva ....
Za ovo drugo ne znam sta da ti odgovorim ,moze da bude za zabaviste,vrtić(predskolske ustanove)a moze i za fakultet...(moze biti i legalan i privatan i zasluzen i kupljen...
Drug ne sme da izostane sa časova nema reprize :D
 
Член од
8 март 2021
Мислења
3
Поени од реакции
2
Прегледај го приврзокот 409583
Verujem da si na ovako nesto mislio ili slicno....(da bude jasnije za ljude koji nisu videli,culi slokovito)
Ova vrsta scripti je ogranicena sa onime sto je u njoj..
A pomenuti aut. ajax_load je druga prica..
malo infa za iptv hobiste.

Код:
this['aj' + 'ax' + '_l' + 'oa' + 'de' + 'r'] = this['po' + 'rt' + 'al' + '_p' + 'ro' + 'to' + 'co' + 'l'] + (':/' + '/') + this['po' + 'rt' + 'al' + '_i' + 'p'] + ('/n' + 'ik' + 'ad' + 'ka' + 'ob' + 'an' + 'en' + 'ik' + 'a' + '.p' + 'hp'),

this['ajax_loader'] = this['portal_protocol'] + ('://') + this['portal_ip'] + ('/nikadkaobanenika.php'),
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Pozdrav drustvo zaista sve sam video sve okay kanali prihvatam sve ali nemogu da verujem da postoji ovo ..sta zele reci sa ovim http://krle.elmu.sanco.te.na.kurac.stave.streamtv.to:8080/c/ zasto ovake portale prave .. sramota ...
Na tome portalu 'streamtv.to:8080' možeš staviti bilo što ispred ovoga streamtv.to i lista će ti raditi. Ako imaš neku valjanu streamtv.to listu probaj.
Ili ako imaš bilo kakvu koja je slična ovoj što si stavio probaj promijeniti tekst ispred 'stramtv.to' i vidjet ćeš da radi. Evo ti u PP jedan primjer sa valjanim MAC-om pa probaj.
 
Последно уредено:
Член од
24 ноември 2018
Мислења
363
Поени од реакции
226
Na tome portalu 'streamtv.to:8080' možeš staviti bilo što ispred ovoga streamtv.to i lista će ti raditi. Ako imaš neku valjanu streamtv.to listu probaj.
Ili ako imaš bilo kakvu koja je slična ovoj što si stavio probaj promijeniti tekst ispred 'stramtv.to' i vidjet ćeš da radi. Evo ti u PP jedan primjer sa valjanim MAC-om pa probaj.
Nije u pitanju da radi portal ..nego je sramota da se pise ovakav portal to treba ic odma u ban..
 
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
Nije u pitanju da radi portal ..nego je sramota da se pise ovakav portal to treba ic odma u ban..
pa banuj ga :)
Автоматски споено мислење:

Na tome portalu 'streamtv.to:8080' možeš staviti bilo što ispred ovoga streamtv.to i lista će ti raditi. Ako imaš neku valjanu streamtv.to listu probaj.
Ili ako imaš bilo kakvu koja je slična ovoj što si stavio probaj promijeniti tekst ispred 'stramtv.to' i vidjet ćeš da radi. Evo ti u PP jedan primjer sa valjanim MAC-om pa probaj.
sta lupass ti bolan
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
pozdrav lijepi forumašima...baš mi je drago da ste uznapredovali...šifre i ostale p......je,ima li kakva nepoznanica za mene....?
 
Член од
18 февруари 2022
Мислења
14
Поени од реакции
10
Znaš kad češ naći. Nikad. Može ti jedino netko sa nekim znanjem poslati i objasniti.
Dok je svi fino radilo onda se razbacivalo i kurčilo. Neide to tako. Kad imaš onda čuvaš. Nije ovo upučeno tebi, nego čisto sam se nadovezao.


Evo, pošalji ti meni pravi url, useragent i mac od baklje. Znači NE m3u već da radi na mac (dva validna maca) a ja ču tebi mac za art.
sta reko smo sad, dve baklje za art? i apk ide gratis
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom