Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 март 2024
Мислења
1
Поени од реакции
1
Poz svima,drustvu nov sam ovde i citam vase komentare super ste :) Ja nemam toliko iskustvo,pa bih vas pitao nesto?
Dal ima neko i ko je raspolozen da podeli samnom listu exyu.Hvala i zivi bili. Poz iz "BEOGRADA"
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.392
Поени од реакции
2.842
Ovo mi treba,ako može neko dobar,čuvam!!!!!!!!!
( ne znam čiji sam komentar uslikao i kada,radim veliko spremanje,prolećno)+lmam ja svoje za par portala,al ovo zvuči i zveči!
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
562
Поени од реакции
1.354
Ovo mi treba,ako može neko dobar,čuvam!!!!!!!!!
( ne znam čiji sam komentar uslikao i kada,radim veliko spremanje,prolećno)
Dobijes preporuku koji ajax_loader (nastavak) da koristis,pod uslovom da je vec upisan u skriptu. Moje misljenje,to ti je pisanje uz vjetar:)
Ima mnogo nacina da se to sazna i bez skripte. Osim toga,nije sve u toj preporuci da bude uspjesno skeniranje.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Ovo mi treba,ako može neko dobar,čuvam!!!!!!!!!
( ne znam čiji sam komentar uslikao i kada,radim veliko spremanje,prolećno)+lmam ja svoje za par portala,al ovo zvuči i zveči!
Moj dobri druze prijatelju ta scripta ima u ponudi recimo 20..25 nastavaka kako koja, moze se dodati nastavak ako scripta nije zatvorena(da ne komplikujem);):)...ali ako u scripti pomenutoj nema nastavka(ajax loader)odgovarajuceg moras ipak znati koji je u pitanju...i to se nadje ali da ne duzim i komplikujem post...
ako imas zelju a znam ,znas vec;)
Naravno dosta se toga iskomplikovalo tj.zastitilo i na taj nacin pa treba vremenasve to resiti a iskreno mozda i nema potrebe za svim time,..ali :)
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
562
Поени од реакции
1.354
Moj dobri druze prijatelju ta scripta ima u ponudi recimo 20..25 nastavaka kako koja, moze se dodati nastavak ako scripta nije zatvorena(da ne komplikujem);):)...ali ako u scripti pomenutoj nema nastavka(ajax loader)odgovarajuceg moras ipak znati koji je u pitanju...i to se nadje ali da ne duzim i komplikujem post...
ako imas zelju a znam ,znas vec;)
Naravno dosta se toga iskomplikovalo tj.zastitilo i na taj nacin pa treba vremenasve to resiti a iskreno mozda i nema potrebe za svim time,..ali :)
Ima tu i drugih mogucnosti,ako neko zna sta treba...
Recimo, request za common.js i parse za ajax_loader ce odradit automatski posao. Ali to je druga prica.
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Ima tu i drugih mogucnosti,ako neko zna sta treba...
Recimo, request za common.js i parse za ajax_loader ce odradit automatski posao. Ali to je druga prica.
tako je prijatelju ima automatski ajax_loader:),scripte radjene sa time..(ali i neke od tih imaju nedostatke za nesto drugo i tako nedogled...ali o tome ne smemo pisati:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom