Стојан
Поени од реакции
1

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ах бе Стојан бе Стојан... Од каде ти заклучи дека јас сум Партиски војник и тоа од ВМРО ДПМНЕ???
    Види ги симболите што се пречкртани во потписот...
    ВМРО ДПМНЕ секој божји ден проповедува влез во НАТО, влез во ЕУ...

    Кажи ми ти мене како е логично човек што во потпис ги има пречкртано знамињата на САД, ЕУ, НАТО да поддржава партија којашто се залага за влез во ЕУ и НАТО???
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom