Recent Content by vlatkoufo

 1. vlatkoufo

  Canon EF 50mm f/1.8 II

  мене нема ништо да ми ускратиш,само на членовите,јас овде имам само 2 објективи до сега продадено,и да не ми забраниш јас веќе не ни објавивам теми,како и да е јас секаде објавивам и на пазар3,и на реклама5 незнам што те заболе толку ,па нели имаме право да коментираме ти одма применувач...
 2. vlatkoufo

  Canon EF 50mm f/1.8 II

  Абе јас на кого јас сум му пишал дали забегал или не со цената?Ти како администратор нај лош пример даваш овде,не напишав ајде да формираме цена па да кометираме! Прво во генел освен празни кутии не знам дали има друго освен ако не сакаш да нарачуваш,во pixplus воопшто не се продава,така да не...
 3. vlatkoufo

  Canon EF 50mm f/1.8 II

  Canon EF 50mm f/1.8 II во топ состојба ! цена 100 еур !
 4. vlatkoufo

  Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM

  Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM во топ состојба ,има квалитет како canon 24-105 L цена 250 еур ! тел.070 2828 515 --- надополнето: 15 февруари 2014 во 13:07 --- тел 070 282 515
 5. vlatkoufo

  Sigma 10-20mm 1:4-5.6 EX DC HSM -Canon

  Sigma 10-20mm 1:4-5.6 EX DC HSM за Canon во топ состојба ,не гребнат како нов,во оригинална торбичка! цена 380 еур ! Кој е заинтеренсиран само на телефон нека ме бара,тука не одговарам на пораки! тел.070 282 515
 6. vlatkoufo

  Tokina RMC 100 - 300 mm / 5.6

  Tokina RMC 100 - 300 mm / 5.6 FD mount во топ состојба ! цена 2000 ден ! тел 070 282 515
 7. vlatkoufo

  Sigma DC Macro 17-70mm F/2.8-4.5 DC-Canon

  фиксна цена 100 еур !
 8. vlatkoufo

  Sigma DC Macro 17-70mm F/2.8-4.5 DC-Canon

  може и кој сака да му го изнајмам објективов или овој http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRVZBXUQSTZDSR1eqKDLz5JO385UHoyLlwoyxubhzqYIUG1u4Y9AQ ќе му се најде за натпреваров :)
 9. vlatkoufo

  Sigma DC Macro 17-70mm F/2.8-4.5 DC-Canon

 10. vlatkoufo

  Nikon AF Nikkor 35-70mm 3.3-4.5

  нова цена 2500 ден (y)
 11. vlatkoufo

  Sigma DC Macro 17-70mm F/2.8-4.5 DC-Canon

  давам и гратис UV filter !
 12. vlatkoufo

  Sigma DC Macro 17-70mm F/2.8-4.5 DC-Canon

  Sigma DC Macro 17-70mm F/2.8-4.5 DC raboti samo manuelno,nesto e izmesteno kaj zapcanisite za auto fokus,negdeka faka negdeka ne,inaku staklata bez nikakvi grebnatinki. tel.070 282 515
 13. vlatkoufo

  canon teleconverter 1.4 x 46mm

 14. vlatkoufo

  canon teleconverter 1.4 x 46mm

  canon teleconverter 1.4 x 46mm навој,без грепка ! цена 1500 ден тел.070 282 515
 15. vlatkoufo

  Pentax SMC Pentax-F 1.7x AF Adapter(teleconverter)

  автофокусот му работи на сите мануелни објективи !
На врв Bottom