Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM

во топ состојба ,има квалитет како canon 24-105 L
цена 250 еур !
тел.070 2828 515

--- надополнето: 15 февруари 2014 во 13:07 ---
тел 070 282 515
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom