Tokina RMC 100 - 300 mm / 5.6

Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Tokina RMC 100 - 300 mm / 5.6 FD mount во топ состојба !
цена 2000 ден ! тел 070 282 515
 

Kajgana Shop

На врв Bottom