Sigma 10-20mm 1:4-5.6 EX DC HSM -Canon

Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Sigma 10-20mm 1:4-5.6 EX DC HSM за Canon

во топ состојба ,не гребнат како нов,во оригинална торбичка!
цена 380 еур !
Кој е заинтеренсиран само на телефон нека ме бара,тука не одговарам на пораки!
тел.070 282 515
 

Kajgana Shop

На врв Bottom