Tiny Tim
Поени од реакции
1.365

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • "hey guys, remember when i was batman?"
  dobar avatar :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Gache
  Tiny Tim
  Tiny Tim
  Fat Batman. Како мал гледал како неговите добиваат холесторол од бурек, па сега се осветува на сите бурекџилници во Готам
  wot
  wot
  mislam deka fali uste togasniot ti avatar vo novava diskusija za betmen :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom