rossonerka
Поени од реакции
885

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • ех, дека сум тхе бест не сум (aј меѓу подобрите сум), поминав два елиминаторни теста (уствари сите поминаа) по обична математика и економска математика, сега треба уште сметководство, па продолжувам со обуки и праСКа :)
  Не бе нема нерви попуштање, али купи си едно 2-3 мауса или па само од работа бриши, да не го арчиш твојот дома. Ќе можеш и Мартин да го бришеш :pos:
  Е сега ме збуни со изјавата, се осетив и сакан :D (ќе си одговорев кај мене хехе)

  p.s ај беее
  Фала, да ти се врати се и на тебе! :)

  Не се пријавуваш за модераторка на Мода и убавина? :eek:
  H
  :pos: ме фати ептен во тесно, морам да признаам, фала и ти имај убава вечер :smir:
  H
  фала за поканата, мислев дека сме пријателки :smir:
  И јас ја мразам прославата за нова година, а ја обожавам атмосферата. Не се преоптоварувам со тоа каде ќе славам, да плеснам пари само за да бидам видена негде не планирам, а и 150 евра за една обична вечер ми се некако многу. Па и како што има многумина кои сакаат да ги види новата година (поради големо количество алкохол, зошто ако не се пијани не се фраери/фраерки :nesvest: ), а не тие да прослават и да се развеселат, не ми се оди никаде.
  Подобро после нова година би отишла на неколку дена низ нашава држава, отколку за една вечер да потрошам 150 Е :pipi:
  Поради младите неизживеани фејсбук генерации, 100 пати се премислувам дали да отворам тема, затоа што знам дека на 10 поставени прашања ќе добијам одговор од една проста реченица.
  Ми се чини дека помина времето за квалитетна дискусија, не само на форум....туку и во реалност :pipi:
  Каде за нова година? :back:
  Абе брзав и јас, на забар каснев иначе кај оставам јас да не се поздравам со некој што го знам:)
  Ги заслужуваш апсолутно, а треба и модератор да те стават на мода и убавина :smir:
  п.с. Се надевам ќе пиеме некое кафе во живо? :back:
  Те видов пред некој ден, односно се разминавме кај црквана Богородица на судска негде после 1 или 2 мислам беше ама брзав и не успеав да те поздравам. Ја видов темава и одма на тебе ми текна:)))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom