RockLady
Поени од реакции
50

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • не сум баш свеж член xD .. само шо не користам многу кајгана и еднаш месечно се уклучувам:Р
  неее,не сум до толку голема пијаница :pos:

  :pipi:најубава песна си иам знам:pos2:
  ме потсеќа мал коа бев,колку сум ја слушал тогаш:pos::pos:
  Не сум била официјално никаде сеуште, планираме петок вечер или сабота сабајле да одиме за Охрид , само времево почна да завфркава :) Битно друштвото ми е погодено и за на дожд и за на горештини :) Ти како се забавуваш? Поздравче ;)
  e јбг,не те плашам али тоа е,сеа не до толку за токсикологија нешо такви ствари али бев,асално онака
  Ептен,а и мноого испив :)
  премногу да не речам
  Дрво е слаб збор за состојбата у која бев,али неам гајле,иам тренинг ја за тоа:pos:
  ПИЈАНЧЕЊЕ,шо може да биде поважно од тоа:pos:
  иначе не бев нигде:(
  одмарав малце дома,хх
  M
  lool ако не можеш уживај...

  фала мн позз
  XD
  па ваљда се иде,глеам скоро сите идат,Крушево,Охрид нешо на викенд
  а и ја исто ко тебе излеа дома,требаше вечерва да се договориме да иеме негде,али не стигнавме:pos:
  поважна работа имавме:cug:
  M
  па тоа што го имам моментално...
  само ми се избриша од пц и се скапав барајки никаде ја нема :(
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom