RockLady
Поени од реакции
50

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Фала,али ми нема утеха мене:pos:
  иначе бев вчера кај еден другар,забава нешо праеше :)
  ти беше негде??
  за Илинденов каде ?? :)
  M
  здр...
  глеам те бива за аватари ова она...
  можеш да го најдеш мојот аватар? ама во поголема димензија?XD
  pozz
  е и ја не веруев,додека не пробав:pos:
  али касно беше,хх..................некој убо рекол
  после "онадуење" нема каење,така и у мојов случај:wink:
  оооо,ќе има значи кој да ме лечи мене:pos:
  ја у гимназија (не)учам,можда си слушнала за Корчагин а.к.а Алкатраз:pos:
  исто треќа сеа:)
  па излеа да:(
  иначе кај учиш,шо учиш,никот нешо ме асоцира со музика неш да не свириш ??
  Уште се мислам здравје нека се роди прво па името ќе си дое само од себе... :)))
  Interesna no se so mnogu ubav kraj:):)
  Imase edno ubavo devojce so ima Ines i jas ja svigav dukacko vreme, i koga ja prasav da se muvame si lapnav korpa:):) Prvata korpa bese toa zatoa sum i zapamtil ime:):)!
  Inace bese toa mnooooogu odamna pred 6 godini i taka:):)
  P.S, sreken rodenden sorry sto kasnam ali ne bev zapoznaen:)
  eеепа учтива девојкo фала за поканата............али малце тешко тоа:(
  далеко е Тетово:pos:
  хахаххаахахаха...........цццццц
  кој ти рекол така,сТрам да му е:pos:
  иначе го славеше роденденот негде,друштво нешо ова она,или не ??:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom