Nikola230395
Поени од реакции
1

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Искрено не се сеќавам кога сум пишал дека продавам кучиња. Иначе кучката ми се породи почеток на летото (4 кученца) и после 1 месец ми умре :((( . Па едно задржав, а другите ги поклонав...
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom