Recent Content by OMG!!

 1. OMG!!

  Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

  Каринг во Песталоци, или Фајт Тим во ЈБТ. Околу 1500 треба да е чланарина, и би ти препорачал да ги прескокнеш првите.
 2. OMG!!

  Песна на која најмногу се наежувате

  https://youtu.be/bY5HFIzQ0aE
 3. OMG!!

  Ситница што ме нервира

  Настрана ликот, одлично куче за чување, по карактер скоро исто како пит бул.
 4. OMG!!

  Црн Хумор

  Одат по улица четири цигани и на рамења носат када. Ги гледа џандар и почнува да пука додека не убил еден. Од кадата се крева скинхед и вика: Кој по ѓаволите ми пука во гумите? Која е разликата помеѓу циган и зимска гума? Зимската гума не пее кога ќе и ставиш ланци.
 5. OMG!!

  Војната на патиштата

  Ок, бакљите и видеата не се баш начин, ама тоа не значи дека не треба да оддадат почит. Како и да е, стварно е многу многу невкусно за умрен човек да се упатува навреди, само ради што умрел во сообраќајка која сам ја предизвикал. Има логика дека можеби спасил некој друг со неговата смрт, ама...
 6. OMG!!

  Војната на патиштата

  Не дебилу, не ја одбележуваат херојската смрт, само оддаваат почит кон брат, пријател, познаник кој на трагичен начин го загубил животот. Иначе вакви настани се организираат и во земјава и во странство со години уназад, така да чим го поврзуваш тоа со денешните генерации веројатно сеа од пештера...
 7. OMG!!

  Војната на патиштата

  Знам, го продавам веќе :)
 8. OMG!!

  Војната на патиштата

  Поентата е дека треба да сме еднакви, и тој е моторно возило и јас сум моторно возило, така? Примерот што го посочи ми се има десено пред кратко време, си стоиш прв на семафор во средна лента, се пали зелено тргам, за кратко ме проаѓа од десна страна идиот со туарег, а во десната лента паркирани...
 9. OMG!!

  Војната на патиштата

  Треба малце да се постави и прашањето како возачите на коли, автобуси и таксисти се опасни за возачите на мотори. Возам скутер и буквално скоро секој ден има ситуации кои за влакно би довеле до несреќа. Едноставно никој не те рачуна за еднаков учесник во сообраќајот. Тука е важно и да се...
 10. OMG!!

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Точен резултат.
 11. OMG!!

  Дрога ( Наркотични дроги )

  Најјако е тоа што тие што маваат најјак хејт доста често пијат брзосмртка место вода...
 12. OMG!!

  ТЕПАЧКА - Kajgana Showdown #03

  Warrior Undisputed Bloodsport Kickboxer Million Dollar Baby Raging Bull
 13. OMG!!

  Трансформација на Света Софија во џамија

  Пошто ќе ве крстиме.
 14. OMG!!

  Војната на патиштата

  Сигурно веќе ве бара по ip адреса да ве казни. Се заебавам, од кај знае џандар што е ip адреса.
На врв Bottom