Mr.Deni
Поени од реакции
1.871

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Се сложувам,
  башка четвртава сезона е далеку од нивото на предходните 3,
  па не ќе беше лошо да си ислакневме очи со некои добри пози :icon_lol:
  Ти благодарам. :back:
  На мене останува да се надевам дека сите твои сакани се блиску до тебе, зошто во спротивно ништо останато нема смисла. Нели?:smir:
  А
  Неможат пасвордот веќе да го сменат има Security Lock мора да внесат шифра а ја немаат :)
  друже неможев ПП да ти пратам незнам зашо.И ја бев денес у оннет ама ја пратив сеста ми да се кара заш ја ако отидов беља ке напраев.Ама и џабе ке и се дерам на таа кога нишо немозе да направи она.Ми вика денес ке стигне листа за корисници од Чаир и Карпош(ке стигне my ass)ке бидете известени ама барем не ме лажеше оваа да ми вика сигурно па сигурно ми вика никогаш не е сигурно ама гарант ке ми се фати уште овој месец.....и они нишо неможат да напраат и они се откажуваат ти викаат РАСКИНИ шо да ти кажам.ај позз па ке видиме до кога вака....
  брат шо направи со модемот за дуо ехтремот зема ли како иде работата,јас утре ке идам таму па ако нешо ми речат да шекам пак ке го откажам истиот момент.позз
  R
  Море почитувај малку! Има малолетни(чки) на форумов... полека... :pos: :pos: :pos:
  А бе гледам и ти си го гледал филмов со анакондата,ај кажи ми како заврши?Гледав до она кога трнаа кај тие ловците на глави!
  Плис,знам дека замарам ама ме интересира.:)
  браво си се потрудил да го средиш профилов (си сменил бојата на буквете) :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom