Mr.47
Поени од реакции
5.540

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • На шала те корегирав ако не па. Претпоставив дека си Скопјанец кој се труди да каже нешто на Струшко-Охридски и дека згреши како што грешат сите. А јас како Стружанка, морам да скокнам.
  “Ја пошо не сум многу по форумиве, за девојкиве конкретно, сте ги виделе у живо или има слики некаде од нив.

  Само да не се смеете на постов“

  Не знам дали ти одговориле на прашањево, постои цел сервис - галерија и до него можеш да стигнеш така што ќе стиснеш на икончето со апарат што го имаш на секоја страна, горе, под рекламата на Теле Кабел.
  оди кориснички панел,и изменете ги вашите детали имаш таму шо сакаш да ти пише ке видиш.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom