Maryah.C
Поени од реакции
708

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • P
  Абе цуцано УЖИВАЈ !!! Што имаш тој...не ми треба све...најфилм ми бесва Архангел за други толко и не е битно.:back:
  P
  :)Разбирам...и ја га сас душу чекам први окт.:pipi:
  Joш малу ќе нанам.Слип тајт ен донт лет д багс бајт...:smir:
  P
  EEE сг сам супеееееррр...:).Прекрасна ноќ!!! Убави зборови,бацки,гушки...испунета душа...мераци бре!!! Надам се и ти си пројде толко убаво као и ја,пошто боље и не можеше да биде.:)
  :back:
  P
  Абе ја осети дек ти требам...:)
  праша гу госпоѓицу и кажа дек нема да искача,највероватно пошто брат ни е туја и ќе седи сас њега.е тако.ти как си ми?
  mwa
  P
  не сам имала излив,фал богу.:)
  иначе фала за поздрав,ок сам.иду под туш па у кревет.
  mwa
  Сега ме погоди :) Да ме питаш да ти говорам англиски ќе ти говорам, да ти треба нешто превод ке ти преведам ама англиски зборови од некоја песна еххх. тоа тешко ми оди :) Ај ке пробам барем нешто.
  Женско пее цело време и нешто во позадина машки пе ре пе пе ре пе. Мислам оти има еден дел и на шпански мислас Jenifer Lopez пее :) Не се мачи да ми ја најдеш, уживај и слушај си ја таа твојата што ја бараше :)
  Ќе дојдам:)
  Лошо е што ми требаат 5мин со човек за да добијам впечаток за карактер,а и фацијалните манифестации ми значат многу.Се надевам ќе те видам овој пат во друго светло.
  Во Куманово немам дојдено,незнам колку години,сигурно ти уште во пелени си била:)Но треба да поминам,нека залади,само немој да викаш неее и да се мрштиш:)
  Не се расправаме,таман работа.Абе збори си на кумановски го обожавам,се шалев:)Кога да идеме натаму,се дешава нешто?
  Фала за преводот:)
  Заклучокот ти е погрешен ама подсвеста е опасна работа.Како и да е,има време да го сменам првиот впечаток.Сакаш да идеме во Ликвид?:)(нее,а ваму? неее,а таму ,неее,а што сакаш,незнам...е од овде е заклучокот мој:) )
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom