Maryah.C
Поени од реакции
710

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • P
    Абе цуцано УЖИВАЈ !!! Што имаш тој...не ми треба све...најфилм ми бесва Архангел за други толко и не е битно.:back:
    P
    :)Разбирам...и ја га сас душу чекам први окт.:pipi:
    Joш малу ќе нанам.Слип тајт ен донт лет д багс бајт...:smir:
    P
    EEE сг сам супеееееррр...:).Прекрасна ноќ!!! Убави зборови,бацки,гушки...испунета душа...мераци бре!!! Надам се и ти си пројде толко убаво као и ја,пошто боље и не можеше да биде.:)
    :back:
    P
    Абе ја осети дек ти требам...:)
    праша гу госпоѓицу и кажа дек нема да искача,највероватно пошто брат ни е туја и ќе седи сас њега.е тако.ти как си ми?
    mwa
    P
    не сам имала излив,фал богу.:)
    иначе фала за поздрав,ок сам.иду под туш па у кревет.
    mwa
    Сега ме погоди :) Да ме питаш да ти говорам англиски ќе ти говорам, да ти треба нешто превод ке ти преведам ама англиски зборови од некоја песна еххх. тоа тешко ми оди :) Ај ке пробам барем нешто.
    Женско пее цело време и нешто во позадина машки пе ре пе пе ре пе. Мислам оти има еден дел и на шпански мислас Jenifer Lopez пее :) Не се мачи да ми ја најдеш, уживај и слушај си ја таа твојата што ја бараше :)
    Ќе дојдам:)
    Лошо е што ми требаат 5мин со човек за да добијам впечаток за карактер,а и фацијалните манифестации ми значат многу.Се надевам ќе те видам овој пат во друго светло.
    Во Куманово немам дојдено,незнам колку години,сигурно ти уште во пелени си била:)Но треба да поминам,нека залади,само немој да викаш неее и да се мрштиш:)
    Не се расправаме,таман работа.Абе збори си на кумановски го обожавам,се шалев:)Кога да идеме натаму,се дешава нешто?
    Фала за преводот:)
    Заклучокот ти е погрешен ама подсвеста е опасна работа.Како и да е,има време да го сменам првиот впечаток.Сакаш да идеме во Ликвид?:)(нее,а ваму? неее,а таму ,неее,а што сакаш,незнам...е од овде е заклучокот мој:) )
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom