Maryah.C
Поени од реакции
708

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ај сега со превод:)
  Тоа е мој впечаток од она што го видов на 5 мин.
  Не те тепале доволно:pos:
  Лошо и инат дете си,тоа значи не те тепале ко мала,многу си галено:)Таман ти се годините,да сватиш дека инатот не носи ништо добро во животот.Но да не ти попувам,ти си знаеш најдобро.
  Поздрав до Куманово,убав народ,со одлични карактеристики,ти се двоиш:)
  P
  Абееее,па чек цд-а да ти пратууу...:)
  P
  Убави стихчиња...
  Запази шта ти хочем:
  *Anathema;
  *Aghora;
  *Opeth;
  *Therion и
  Тдм тдммммм !!! :)
  А Р Х А Н Г Е Л !!!

  малкуцка иам од задњи...:(
  P
  Све иде у игру...бива те:).Tи си прва што ми кажала дек ми личи џез,обично су сви за реге.:)На прво ми е рок,после идев метал,реге,џез и све шта је лепо.
  А ичера виде што тачно слушаш,после ќе ти пишу наручке пошто ми се мн засвиѓа скоро све.:)
  Добар јутар,btw.:)
  P
  Ај бш да виду што мислиш дек сакам.:) А профилче ти е пуцка.:*
  P
  :):):)Него шта?...Другарка ти е у креативан период сг,црта ли црта.Изволте на изложбу !!! :):)
  P
  Па ќе се снајдемо ја и ти...за почетну дружбу,после не ни треба посредници...нали? :) Поздрав од Натку и поздрав за Икита...:)
  P
  :)...фала.А не знам мн,мн пошто ги доби пред неколко дна.Чим фатило не е добро,прашај некога што чува,ја кт ќе можу ќе гу прашам другарку ми,пошто татко ву чува.И под хитно купи му другарче,тужно е да е само.Натка сигурно нема да сака да ме донесе такој да слободно дојди ти,па за после ќе се договоримо. :) :*
  P
  :) Мацико,ду нат вори... :) пошто жељче умре од недостатак на љубов од другарку ти :(...ја си ги чувкам мои цуциња,она може само да ги гледа и слика...:) изволте сас твои на кафе или зрнца :) поздрав од цимерку ми :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom