MARCELLO
Поени од реакции
6.994

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Пробај да го смениш и доколку неуспееш ќе ти се појави порака горе уште колку денови преостанале до наредна промена.
  Абе она у потпис што си го ставил бе све цури препорачуваат машки филмови на порталот :)
  Да не идем офтопик на темана, знам дека за бдник имаше у пензионерски журка, имало и у културен?! И оваја журка за велигден кде поточно ќе биде, у која сала? :)
  Брат можеш да ми кажеш, како се става превод на некој филм ама тој филм да го ставам на ДВД со предов
  pa ovoj post ti si go pishal be!!!
  http://www.itvpartner.com/ ова е уште појако од тотал тв во бугарија само што ги нема српските канали ,ја имав порано можност да гледа го имаше и кај нас ама не ги биваше нашите само нешто заебаваја со македонските канали и др канли и тоа сеа више го нема у македонијава и на крај немаше ни еден канал и мораше да го откажеш
  а имаше добри канали
  сеа само ресиверот и антената ми седат како за украс +картицата
  *****************************************************
  -sakav da te prasham koja kartica ja imash,shto ne ja upotrebuvash
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom