Makedonec_7
Поени од реакции
5.570

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Извини дечко, да те прашам, за кој тим навиваш? Дека глеам цело време пишуваш во нашиот фан клуб.
  брате ако сте толку јаки шо не доете да ни помогнете... не можеме ние сами како навивачка група од која 800 души би тргнале накај чаир да ги научиме на памет... НЕ МОЖАТ КОМИТИТЕ САМИ ПРОТИВ СИТЕ... И ПРЕКИНИ ДА ГИ БРАНИШ Албанците ! ! !
  абе мочко еден иди брани ги Албанците...глеаш навивачите македонски само вие битолчаните се просеравате ....срамота...
  Страната е моја, направена специјално за личности на кои му треба „помош“ !
  Да немаат !

  Од кога е оформена Англиската Премиер Лига, немаат !

  Единствени кои тоа го имаат направено се: Арсенал, Јунајтед, Челзи и Блекбурн !
  Хухухухухухухух Јас пишувам глупости ? Не знам само што се нервираш ?!

  Да не има некој проблем ? Ако има пријави ме, заради тоа што почнав дискусија, со спротивставени мислење !
  Да ве потсетам дека ние најголемата афирмација ја доживеавме под водство на Венгер, така да има време и за тоа.
  Јас би бил задоволен, во мојот живот да освоиме барем една ! Доволно е!

  Ама јас сепак мислам дека суштински за тимот е да освои титула во домашното првенство, па потоа во ЛШ ! Не заборавај дека Сер Алекс првата титула ја освои по 8 години, од кога дојде на Олд Трафорд ! Истото може да се случи до Арсен Венгер, па за некое време и се надевам со Бенитез !

  А за навивачите што се подобри се подобри, Најдобри !
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom