Mad Maxx
Поени од реакции
64

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Д блек најт :D - а д килинг ребит :pos: или па кога ја покажуваат редицата за крстови во лајф оф брајан :pos:
  Аууф, те сфаќам... времето.... се јебе морам еден филм да го гледам на 4пати како сериски да е :S
  Тууу ДВДтека рече дека имаш? :pos: еее од сето тоа стартрек и 24 би ги истепал без да трепнам.
  Абе,јас одма би се менувал :) само да бев поблиску до тоа Скопјето вака додека добијам серија сон нема да ме фати... а на 24, Heroes, Farscape, Stargate ми се прави ќефот доста :D
  Хехе да ама ти имаш неограничен изгледа :) а ова ептам бавно симнува бе... ќе биде мачно ама ќе вреди :)
  Да, да сум го гледал, ама дали сликата која ти е постирана е од него искрено не ми текнува... :D фала за торентот, веднаш ќе почнам да го симнувам :eek:lee: туку... друго ми излезе... public registration is closed... to download older torent you must register by invitation... ако го имаш торентот кажи да ми го пуштиш некако :)
  Е да лесно е... само што МРАЗАМ се со наставка ЈУ... СЕ така да нивните филмови и музиката со некои ситни исклучоци не ми се на листа на пожелни работи :)
  О, бива. Шо е најтрагично, и ќе ги гледам, сите до еден. :icon_lol: Уште у деца се бројам, дозволено ми е. Језда у тие големите ама пак... :icon_lol:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom