Кајгана форум

kazioX
kazioX
Јас гледам зафрканција дури и таму каде што ја нема, сфатив, без гајле. :)
Peja989
Peja989
Хахаххаа...гледам те утепале со лајкови, па реков барем ти да сфатиш, што го напиша постот :)))
kazioX
kazioX
Тие може не сфатиле или пак едноставно ме сакаат луѓето :D
Peja989
Peja989
Не бе, испаѓа модераторот е глуп и неписмен! Плус и Скаузер :))))

Уствари, може и те сакаат :))))
kazioX
kazioX
Епа пиши им таму дека си писмен, да не испадне после дека имаме лоботомирани фанови, само да не ми тргнат лајк сите :DDD
Peja989
Peja989
Не бе, нека имаат простор за галамење, плус и лајковвите ќе ти ги тргнат :)
kazioX
Peja989
Peja989
Закачи го видеото на Витрансфер и прати ми го :)
На врв Bottom