Iceboy
Поени од реакции
17.958

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Навистина немаш гледано фемили гај? :D
  шо чекаш? :D
  Imas sonueno neso be brat........ :)
  Nikad nemaat poveke od 4-5 razlika izgubeno od Francija,a nikoj osven ednas Danska gi nema tepano so dvocifrena i toa bese 10 mislam.....
  Iceboy
  Iceboy
  Леле добро зошто сум убеден дека имаше една утакмица каде што беа демолирани од Французиве.....
  TheTrooper
  TheTrooper
  :))) ne se napinjaj,ne si u pravo xD
  Bar rakometot go pratam,tolku sum opsednat so taa reprezentacija ne e normalno,site rezultati gi imam vo glava od 03 natamu... :)
  Iceboy
  Iceboy
  Незнам еј до пред 20 минути рака у оган ќе ставев дека имаат изгубено од Франција многу, знам дека многу се изнервирав на една утакмица ама очигледно сум бил грешка.
  А можда и Шпанија била шо го спомна погоре поразот, оти знам дека беше финале....измешав малку брзини ама ок се разбравме :)
  ај види ако можиш у темата за филолошки па одговори ми...може и пп :)
  Iceboy
  Iceboy
  ПП
  Ima li poubavo nesto od toa ja pocnes godinata so gledanje SFU? :D P.S. Najsrecna neka e buddy
  Iceboy
  Iceboy
  РУБИ :)....или евентуално таа со мајка и хантерс шо се забоарив како се викаше, шо умреа во експлозијата.
  A
  Anne.
  ЏО! :)
  Мада мене омилена ми беше Бела, Бела Лугоси хахахаха
  Iceboy
  Iceboy
  Ееееј да и она беше јака :))
  Муабетот од вчера на твитер: Еве ти што е EZTV http://eztv.it/ ти го препорачувам за серии е топ.
  Iceboy
  Iceboy
  Не сум знаел за овој, во глобала од комшииве симнувам се. Или Замунда или арена, супер снимки има, а и брзи се.
  Фала у секој случај ќе го разгледам деновиве.
  Hank Moody
  Hank Moody
  Исто и овде имаш топ снимки и одма искачаат торенти, добро е што се симнува без регистрација. Како и да е ќе ти се најде :)
  Iceboy
  Iceboy
  Само нека има торент сајтови....од многу не боли глава :)
  и мене ми се свиѓаше рил стил инаку, ама страв ми е у темата да пишам Ио да не види :D и тука може да види ама шогоебам бе, морам негде да се истурам :D
  Iceboy
  Iceboy
  Тебе можеме како шпиун у редовите на овие без вкус да те пратиме :))))
  Најдов еден твој пост каде што ги фалиш Hall Pass и Dinner for Schmucks.
  Hall Pass е на ред за гледање, а Dinner for Schmucks врв. Оригинално филмче со WTF моменти. :) Една од најдобрите комедии што сум ги изгледал во последно време. Стив убива. :D
  "You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one".
  Поздрав :)
  Васил МКД
  Васил МКД
  Еден минус поради Зек Галифианикс кој неможам да го трпам воопшто, но добрата изведба на останатата екипа го стави во сенка неподносливиот Зек.
  Iceboy
  Iceboy
  Hall Pass не е толку смешен, ама некако моментот беше и ми беше забавен, ама Dinner for Schmucks се убив од смеење, урнебес е цел филм.
  А Зек и јас не го можам, многу напорна фаца има, смисла за хумор нула, напорна појава ми е.....дури и презимето му е напорно за изговарање.
  Аматеру избери си место и време :D
  Iceboy
  Iceboy
  Хаххаха....а се мислев меѓу ВБА и КПР.
  Кога ќе бидеш у Скопје кажуј :)
  UnitedWeStand
  UnitedWeStand
  Ќе се договоримо, ќе ти кажу :D
  ти си првото машко со женско на аватар, или? :D
  Iceboy
  Iceboy
  Не бе ги има по форумов :))).....
  Iceboy
  Iceboy
  Плус и се заљубив шо да праиш....
  Екстрим спреми нова тактика, кај ке бегате сега :D
  Iceboy
  Iceboy
  Нема бегање јасно ни е тоа.....само ќе се топи предноста сега :)))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom