Human
Поени од реакции
3.495

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • O
  Од каде е толкавата исламофобија во твоите постови?
  T
  Ги начекавме на спиење стрижи ги сеа хахах :DD
  Уф.. тешка работа богами со вакви размислувања... Али прати ,, намерно го изпровоцирав да ми каже што работи и што завршил факултет. .е сеа не знам дали тоа што го збори е стварно точно (посено од човек како него), али ако е архитект, и тоа дипломиран човече, проектира како тезгар или шо знам шо, а башка што сам си се излаја дека , ко демек дизајнирал автомобили, е онда брат стварно не ми е јасно како може да му е до толку испран мозокот..

  а иначе не ми се верува дека е со некоја корист.. ќе се познае тоа.. таквите се краткотрајни, додека им е потребна информацијата за целта што ќе ја остварат и толку ....

  Овој дефинитивно е во заблуда, али не намерна и не свесна, доживеал некоја загуба типов и е скренат малце...
  абе ќути еј.. одамна не сум се ставил на форумов,,, море откога сум го направил профилов ахахахахха

  али брат кој им ги полни бе главите со вакви глупости! а колку години имаат дечкиве бе? вака по размислувањава ќе да се меѓу 16 и 20 години.. ако ми кажеш дека се старци пензионирани ... брат не знам .. поарно нека идат у манастир, барем таму ќе најдат душевен мир...
  V
  Црвен полувреме таман почна јас црвен добив:)
  Иначе,можи во право си разделен народ дека полесно се владее, и тоа многу , али полесно заради двопартискиот систем:)Еден албанец нема шо ти пиши за исламот или турчин или незнам што све се македонци брату.
  V
  nesto me imase citirano ama ti go izbrisale postot pa ako sakas ovde kazhi mi:)
  S
  види за ова приказна имав слушнато пред едно 4 години кога на хрт 1 и хрт 2 имаше емисија ако ти текнува за мистерии насловот беше мислам во потрага по непознатото нешто слично на она на Миленко кој дефинитивно не може да се мери со она на хрт [video=youtube;kLt8jp9bUCA]http://www.youtube.com/watch?v=kLt8jp9bUCA[/video]
  e ova emisija sigurno ti teknuva
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom