Hooligan
Поени од реакции
701

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  пиши..маил..по ПП...ќе ти ги пратам,а не ти дава ништо бидејќи се РАР..се што треба е да ги анраруваш...за претприемништвото е текст фајл....txt-а другото е ворт-doc.
  S
  другар на тој фајл утнав при аплоад...конекцијата-сега аплоадирав поново-уствари може ќе добиеш известување за цитат,,,поздрав
  Да де, било поминало... не го гледав цел меч... почнав негде 70 минута кога веќе беше 1-2, и тоа само ми остави впечаток :) затоа прокоментирав така...
  N
  Фала за зеленкото и јас ве сакам вас,нема да ве напуштам на долг период но проблемот ме натера на тоа,се надевам денеска на победа:)

  Long Live United:)
  Друже глеам си праќал некој книга за компјутерски мрежи, дај линк по ПП ако ти стои уште. Пошто баш сеа ќе запишувам компјутерски мрежи на факс, па ќе ми се најде сигурно. Поздрав
  Се согласувам и јас, затоа го цитирав. Со секој поминат ден се` полегендарни изјави дава, секоја чест.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom