Hooligan
Поени од реакции
684

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • може ли да ми кажеш како ја направи позадината на firefox со темето на манчестар? јас сакам со јуве ако може или некое др..те молам објасни ако сакаш.позз
  Хехе, абе ич не играј со тулбари, колку сакаат нека се јаки, пробај скенирај со ад авар ќе видиш колку срања си закачил:)
  Аха.....супер ко така..сега со помодерна техника а...:)
  Ај позз...ќе се видиме вечер здравје..!
  каде мара..јас вчера се зачленав во социјалната група...барем така милам...
  Ти добар си иначе? Што сторе со тоа со Миленко организацијата,имаш некои новости,ке преме во Ресен нешто или не?
  Црвен Ѓаволе зачлни се во нашата социјална група за сите оние што навиваат за Европскиот првак МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
  зачленување тука
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom