H
Поени од реакции
189

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • здраво... си пишал на темата на Серијата Хау ај мет јор мадр нешо за симнување од нет... да не случајно знаеш кај да ја најдам да ја симнам или глеам нанет.... знам порано имаф една страна за серии глеање ама сега не... и затоа видов па да те прашам.... ако имаш фала ;) поздрав
  Сигурно се превртува во гробот Шатев, кога има вакви наследници на ова македонско тло... ако му се наследници воопшто, комуњарите југо-сдс-овски.[/quote]

  За наследниците, по крв... Повеќето се во Бугарија, најдиректната линија... Тука сме неколку фамилии, и сите сме далечни, не се ни знаеме меѓу себе, посебно што презимињата ан сите ни се различни...;) Ние сме бајаги далечни, ама старотото презиме сеуште се употребува (во форма на прекар, како Шатевци), во крајот од кај што сум...
  За наследниците, по Македонштина - не можеш од комуњаро србомани да очекуваш да го почитуваат него или било кој кој направил нешто за Македонија...
  Поздрав!
  хехе ќе се превртев од стол....:pos2::pos2::pos2:
  хигиена....:pos::pos::pos:
  Фала и биди ми поздравен....
  Ако е за тебе најдобар нека биде и нека ти стои. За мене е клошар Ерик Придз, и тоа ќе остане за мене. Едноставно НЕ МИ ПРАВИ ЌЕЈФ НЕГОВАТА МУЗИКА
  Неможеш да идеш контра мојот вкус, едноставно за мене типот е шупак, не само он туку и 90% од цела таа лигава сцена. И на крај, кога во спот на песна ставаш пички да играат преразголени и да се гледаат скоро нивните гениталии ти си шупак, затоа што спотот ти е гледан ради девојките а не ради музиката
  Не експерт, дизајнер во фирмата каде се прават сите флаери за Колосеум и цела архива стои пред мене :wink:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom