Recent Content by Helo

 1. H

  Breaking Bad

  Немам потреба да ги гледам последните епизоди, оваа е финалето. Oscar worthy. И без расмислување Ozymandias > Red Wedding. --- надополнето: 16 септември 2013 во 13:40 --- Немам потреба да ги гледам последните епизоди, оваа е финалето. Oscar worthy. И без расмислување Ozymandias > Red Wedding.
 2. H

  The Killing

  Мрачен старт на новата сезона, баш каков што сакаме.
 3. H

  Harlem Shake

  Од тука почна се: и...
 4. H

  Fringe

  Серијата започна со Волтер пренесувајќи туѓ син преку портал и така и заврши.
 5. H

  Крими филмови - тип на музика?

  Disco funk
 6. H

  Најдоброто и најлошото финале на серија (внимателно спојлери)

  Најдоброто финале од било која серија.
 7. H

  Општи дискусии за ТВ серии

 8. H

  Општи дискусии за ТВ серии

  Одлична епизода! Бајаги време се задржаа кај нас, околу 15-20 мин. Интересно беше од друга перспектива да се види земјава. Белки ќе има уште малку од тука во следната епизода.
 9. H

  The Walking Dead

  Најдобрата епизода од последните 2 сезони.
 10. H

  Општи дискусии за ТВ серии

  Не заебавај. Карл бил во Македонија?!
 11. H

  Breaking Bad

 12. H

  Dynaudio монитори

  Dynaudio се дефинитивно едни од најдобрите монитори со реално достапна цена, меѓутоа кој модел ќе го земеш зависи од големината на студиото/собата и дали ти е барем малку од малку акустично опремена. Тој модел погоре би бил доволен за продукција во мала соба, во спротивно BM6 или 15a, кој и да...
 13. H

  Breaking Bad

 14. H

  Армин Ван Бурен доаѓа на Green Beach Festival 3 - 2.8.2012

  Првата половина од сетот беше малку досадна, со тој електро транс, ама се оправи понатаму. Се на се беше добра журка, на добра локација и со добра публика. Полно беше дури до крајот, до кај 5.20.
На врв Bottom