Gogi-ManUtd
Поени од реакции
2.985

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • bojan_try@hotmail.com
  Додај ме, вечер ќе се договориме се детално и ќе бидеме во контакт додека пробуваме, да не ја труеме темата со оф-топици. :)
  треба да си имаш направено акаунт на alertpay и на paypal ... така да ако немаш направи лесно е многу и нишо не се плака ... и ако имаш други проблеми контактирај ме :)
  гоги дај бе најди ми за по проектна нешто :) секој ден сокче и зеленко ќе те частам :)
  Фала комши,добро ве најдов!! Апокалипто ти имат кажано кој сум хаха!!
  Поздрав
  читај и плачи е бате ѓаол скапан :)

  Ново признание за „Принцот од Рим“

  Капитенот на Рома, Франческо Тоти е избран за најдобар активен фудбалер во анкета на дневникот „Газета дело Спорт“ во кој учествуваа 100 одбрани представници на италјанскиот фудбал.  Добитни на ваквото признание наведе дека ваквото нешто многу му значи што за да го добие добил гласови од личносто од различни сфери во друштвениот живот во Италија.

  „Ќе докгажам дека нивниот суд беше исправен.“ - порача 33-годишниот Тоти кој според гласовите на испитаниците беше подобар од соиграчот во Рома, Даниеле Де Роси и играчот на Милан, Андреа Пирло.

  Тоти во дресот на Рома досега одиграл 434 натпревари и постигнал 188 погодоци, додека боите на „азурите“ ги бранел на 58 натпревари со учинок од 9 погодоци.
  па слаб си :) јас со едни јаки 2-0 тепав :) пак ќе бидам во првите 5 :)
  ееееееееее види го куртофо...........утре не иди нашколо :)
  еј озбилно утре од колку треба?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom