Recent Content by Gogi-ManUtd

 1. Gogi-ManUtd

  Better Call Saul

  Тешко дека ќе има серија што ќе донесе такво чувство како последната епизода од ББ. Последната сцена со Хајсенберг, моментот кога почнува песната Baby blue, морници ме лазат на таа сцена. Сепак Better Caul Saul испадна многу подобра серија од првичните очекувања кои ги имав, Ким и Џими искинаја...
 2. Gogi-ManUtd

  Кошаркарска репрезентација на Македонија

  Резултат за сениориве со Црна Гора да не има негде?
 3. Gogi-ManUtd

  Better Call Saul

  Каков крај. :cuc:
 4. Gogi-ManUtd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Дај бе нека не префрлат во лига кај што нема ТВ преноси, ова е болка за очите.
 5. Gogi-ManUtd

  Better Call Saul

 6. Gogi-ManUtd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Мек-Фред средина ни во тим за опстанок не би играла. Се освен барем едно огромно засилување таму ќе биде мизерија. Ериксен е одличен, меѓутоа попрво би го играл на позиција на Фернандеш отколку да се враќа толку назад како денес. Ако не се реши во следниве две недели ситуацијата со засилување...
 7. Gogi-ManUtd

  Better Call Saul

  Последниве епизоди само ме потсетија колку фали серија како Breaking Bad.
 8. Gogi-ManUtd

  Stranger Things

  Прејаки и последниве две епизоди, како и целата сезона. :cuc:
 9. Gogi-ManUtd

  Better Call Saul

 10. Gogi-ManUtd

  Stranger Things

  Предобра сезонава, многу подобра од претходните две сезони. Посебно епизодата Dear Billy со Макс, врв. :cuc:
 11. Gogi-ManUtd

  Better Call Saul

  Прејака епизода, уште понеочекуван крај. :cuc:
 12. Gogi-ManUtd

  Better Call Saul

  И мое мислење е дека Лало ќе ја убие Ким, баш мислев дека и тоа ќе се случи кога ги испрашуваше неа и Џими. И уште една опција што ми паѓа на памет е да го напушти Џими, откако овој повеќе ќе навлезе со клиенти и проблеми со картелот. Инаку кој феномен е Винс, какви чудо ликови направи од Лало...
 13. Gogi-ManUtd

  Ozark

  Ептен се разочарав и јас друже, тотално промашување. Бетер од шпанска серија им беше крајов, дотолку лош. Сега читам и коментари и критики, врие од разочараност. Криво ми е што уништија толку добра серија со ваков крај.
 14. Gogi-ManUtd

  Ozark

  Тотално разочаран од последниве епизоди, посебно крајов. Како дете да ги режирало последниве епизоди. Ја уништија цела драма и неизвесност што ја имаа во претходните сезони.
 15. Gogi-ManUtd

  Better Call Saul

  Врв се последниве три епизоди, а и петтата сезона беше на исто ниво како на ББ. Имаше споро дејство на почетокот, ама па и немаше вакви работи со картелите, повеќе беше насочена на трансформацијата на Џими.
На врв Bottom