Recent Content by Forrest Gump

 1. Forrest Gump

  Фото хумор и интересни фотки!

  Сметка од битолска кафана шо ја најдов на оффнет. :ROFLMAO: Не, финтата не е шо не е фискална.
 2. Forrest Gump

  Боже, пак го банирале Ио. Боже, ти го мразиш Ио, дека е поубав од тебе. Нели?

  Боже, пак го банирале Ио. Боже, ти го мразиш Ио, дека е поубав од тебе. Нели?
 3. Forrest Gump

  Драга Кајгана

  Музиката е нешто најубаво што му се има случено на човештвото. Ако ова не сте го сфатиле, тогаш веројатно не живееме во исти свет.
 4. Forrest Gump

  Пост на кој сте се изнасмеале

  Ова ме потсети на она: „Минуваат денови, месеци, години. Минуваат возови, автобуси, коли. Се мине, само мојта глава не мине, ем апче се напи!":ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 5. Forrest Gump

  Драга Кајгана

  Есента е годишно време кое најмногу го мрзам. Но, од друга страна пак есен ми e омилена боја:) П.с Еве веќе 6 -та година по ред планирам да заспијам пред 12:(
 6. Forrest Gump

  Македонец силувал кобила во Швајцарија

  Може го провоцирала, може била во неговиот стан после 2, може носела мини сукња, може било касно вечер... .
 7. Forrest Gump

  Фото хумор и интересни фотки!

  Птица слетала на страницата за себе. Оваа слика на 14 годишно момче од Норвешка беше вчера хит на интернет. Одма зимам да читам книги за пари. Или па плејбој. Може и мене ќе ми успее.
 8. Forrest Gump

  Вашите мали успеси

  1. Се разбудив. 2. Тргнав за на работа, 3. Ја сретнав, 4. Ја гушнав, 5. Заебав работа, ојдовме на бацвање.
 9. Forrest Gump

  Драга Кајгана

  Овој свет би бил едно многу тажно место кога не би постоеле мандарини.:love: Овој свет би бил едно многу посреќно место кога не би постоеле избори за мис бодибилдерка.:sick:
 10. Forrest Gump

  Фрка ми е нешо за лајкови, па ко ќе ти е досадно на предавање друг пат, знаеш...

  Фрка ми е нешо за лајкови, па ко ќе ти е досадно на предавање друг пат, знаеш...
 11. Forrest Gump

  Friends!

  Кога ќе видиш дека неговиот раскошен актерски талент не е во егалите и фратерните со неговата порочност (склоноста кон пороци му е гигантска) јас сум среќен што и после се, сепак е жив. И Френдс како негов Монт Еверест ми е сасвим доволен.
 12. Forrest Gump

  Friends!

 13. Forrest Gump

  Драга Кајгана

  Унгарската држава ќе им наплаќа по 0,62 долари на корисниците на интернет за секој гигабјат што ќе почнат да го трошат во текот на еден месец. Поради оваа идеја oколу 100.000 Унгарци излегоа на протести вчера вечер низ улиците на Будимпешта со образложение дека новата давачка ќе го ограничи...
 14. Forrest Gump

  Значи свашта...

  Значи свашта! http://hitportal.com.mk/Life_Style-detail/nejzinite-chevli-go-otkrija-loshiot-izgled-na-nejzinite-stapala/
 15. Forrest Gump

  Драга Кајгана

На врв Bottom