fearless
Поени од реакции
185

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • полното ти е сандачето брат...иначе само Раонич е за вечер, треба да почне за некоја минута...
  Друже ќе може да те аднам на мсн ми требаш да ми објасниш во врска со бет365, пошто сакам да почнам онлајн да се кладам итн...пиши ми мсн по пп, позз!!!
  друже остај ги хејтерите на тема за заработка пари на нет....

  ја сум заинтересиран да правам некоја комбинација со тоа....ако имаш време да ми разјасниш нешо ќе сакаш.

  - имам претходно искуство со амазон мтурк, околу 150 ’ иам заработено од таму, и со онбукс, али ми го банираа јузерот оти братучет ми се најави од мојот компјутер ОМГ и се откажав не направив нов...а добро почнав...исто во прилог на ова имам и пејпал акаунт
  има има и нба... бостон мајами лејкерс орландо сан антонио како топ 5 и после денвер,далас,нујорк,оклахома и бла бла....само и за нив треба пратење сеа што викаш ќе те бутне една...али па у нба како се 50победи со 12 порази а сеа од тие 12 мислам дека ќе им избегаш на 6-7 ако веќе ги играш секое коло, јас мајами го фатив 2 пати по ред контра, лејкерс преку 4-5 контра...орландо ептен си ги сакав ептен пари напраив на контра нив...и сеа праам за нив...и таму се прати...
  На тениси најдобро се прават пари на Гренд Слемиве, пошто сите се замараат, е сеа може да се слуши прво, второ да паднеш ама тоа е 1 од 4те. НБА више немам намера да играм, пошто ме имаат јебено мали коеф, сеа само на фудбал и тенис(со 5000 почнав и стигнав до 47.700, ако си приметил) си се држам. Како што викаш треба голем кеш за да играш по 4 утак и помалце и така секако ќе фаќаш и ретко ќе паѓаш само треба паметно да играш и да не се залетуваш секој ден. Доволно е да ги играш фаворитиве во фудбал, Арсенал, Челзи, Манчестер, Барса, Реал, Интер, Милан, Псв, Ајакс, Порто, Селтик и Рангерс. Секакодека треба да ги пратиш кој во каква форма е:toe:
  Друже, ти ја предложи freesportsbet.com во тип на денот така? :) Ај сега ако знаеш, како да ги префрлам париве во друга кладилница и кажи ми во која кладилница да ги префрлам 100$ ?
  те читам за муабетот во тип на денот...имам предлог за тебе, ако ставаш поголема сума од 50 евра играј да идат даље Реал, Челзи, Манчестер и Барса:smir:
  В
  4-та средно сум брат.Играм и јас,денеска ги иам Вадуз и Порто исто играно.
  Како и да е..ако имаш некој таков фикс,ако не ти е мака моеш да ми кажеш.
  В
  Ја глеам дека си поприлично упатен за спортската,па би те замолил да споделиш некој тип за викендов или за утре/задутре,ако не ти е мака.
  Онака да земеме некој денар.
  играј ја Сиднеј од 09:00 е ако се кладиш на интернет мислам дека добиваат..
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom