Wolver1nE
Поени од реакции
46

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • знаеш од 15 години до 19 не е некоја разлика но има тука помеѓу една црта што се вика полнолетство. е таа црта смета дека ти као некој кој веќе си ја поминал можеш и си способен да се сносиш со последиците на твоето однесување.. до таа црта имаш родител - старател пош баш таа црта смета дека ти не си баш способен да го процениш своето однесување и да сносиш одговорност за своите постапки па некој друг треба да си ја чука главата ради тебе. одговорностите што ги носи сексуалноста не се од тој тип што друг може да си ја чука главата ради тебе... 4 години не голема разлика но цртата и те како е.
  T
  дека сум офца, се согласувам.
  ама дека сум хардкор?! о.0
  Да ти ебу ли г’з мајчин... од куде кур ти знаеш зашто носив маске... види репутацију што си даја тамо...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom