DarkCore^
Поени од реакции
249

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Што бе друже не ти е јасно???? Сега иде собиранка за некој месец. Ќе дојдеш ќе шмекнеш некоја и ќе ме викнеш да видам дека ја муваш и бам модератор... што не ти е јасно
  Е арно одговорија за модератор, ама за админ никако не сакаат да ја предадат тајната, мене 4 пати ме бришеа кога ги прашував, а и таму Точкест замешал прсти, кога веќе еднаш ти одговорија може пак ќе сакаат незнам што запнале толку со него :toe: позз
  ОО мадридец добар профил ама само буквиве малку бојата да средиш не се познаваат многу
  ЕНТЕР за кое одд. си? Пошто никогаш не можам да сфатам само ги мењаш годините.
  pozzzzz pozdrav4e, super profil43
  А
  Многу добро профилче и закон ти е haha
  EHTEP, stvarno zversk0 profil4e ima6 per, pozadin@ta me odu6evuva prosto kazano, vakov profil neam videno u ziv0t brat, si odmaram o4i koga go otvaram tvoeto profil4e.
  Samo use nikot da ti go p0pravat malce i toa da bide t0b!
  Prodolzi taka, super si, pozzzzzzz i dajmsn pls!
  pozzdraf4e
  Ентер среди го видеото и ќе имаш најубаво профил4е на кајгана ... озбилно те зезам
  Ѕвер си бе ЕНТЕР, мене ми се свиѓаат предлозите што ги даде до админите ама батали, глупи се, не те сфаќаат што сакаш да кажеш. Ти би ги спознорирал за се`, нели, богаташче си, ловиш цури...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom