Recent Content by DarkCore^

 1. DarkCore^

  Кајганџиска фудбалска пресметка! [пријавување]

  Ќе има некад враќање на терените или само бладање по форум :D ?
 2. DarkCore^

  Кајганџиска фудбалска пресметка! [пријавување]

  Дајте некоја организација не сум играл одамна со кајганџии
 3. DarkCore^

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Алексис Санчез и адиос мучачос Ваљда сте заборавиле поголем дел од головиве..
 4. DarkCore^

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Мората во Милан според италијански медиуми.. Епа браво ќе го држиме ние кантава бензема а ќе правиме будали од себе и ќе продаваме вонсериски играчи као Мората
 5. DarkCore^

  UEFA Europa League 2016/17

  Искрено знам дека ќе освои Ман Утд али колку ми стана клубов одвратен одкога Мурињо ко селска кураба од стол на стол седна од ривал во ривал преиде и така и клубов ми доби некој вештачки филинг, плус читам нешто ја величи типов утакмицава како најважна во историјата на Ман Утд, можеби најважна...
 6. DarkCore^

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Денеска е денот за освојување на новата титула :) Со среќа!!
 7. DarkCore^

  HearthStone

  Да да ја ебаа работата со некој квестови како на пример за Роугот ако го изигра до 3 потег нема спас
 8. DarkCore^

  HearthStone

  За тие што сакаат да ме додадат Stoned420#21720
 9. DarkCore^

  Ајде да изброиме до 100 000 :)

  26.303 <<<<<<<<<<<<<<< да потенцирам за слепецов
 10. DarkCore^

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  До кога бе ќе се влече од сезона во сезона овој канцеров Бензема ДО КОГА???
 11. DarkCore^

  Дај му дијагноза на членот над тебе

  Microcephaly
 12. DarkCore^

  UEFA Champions League 2016/17

  Како може да се изостави Победникот на натпреварувањето за 2016/2017 - Иван Исцелител
 13. DarkCore^

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Не е исто да играш против Дортмунд и Реал, мислам дека ако се падне Монако со Реал во полу финале ќе ги десеткуваме за две утакмици, заеби ти тие причи Мбапе кур се тресе, Роналдо и Обамејанг не се воопшто во ист кош за споредба, Бејл и Ројс такоџе, исто како и цел гелектикос наш :) Јуве неможе...
 14. DarkCore^

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Za site fanovi na bayern
 15. DarkCore^

  Прва класа за почетник

  1.12.1 или (Wow Vanilla) е едeн од најдобрите пачови некогаш направен од страна на Blizz и топло ти препорачувам Hunter како најсилна класа на vanilla wow
На врв Bottom