fila
Поени од реакции
1

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ни јас веќе подолг период не знам што се случува со НМП, иако една од галериите таму е моја. Состаноците престанаа, нема веќе ни мејлови.. за подетални информации, добро би било да стапиш во контакт со Цобе, Ивица или некој од близнаците (Иван/Јован).. тие беа најмногу вклучени, дека е нивна творба :)

  Повеќето од НМП беа/бевме и јадрото на македонскиот клуб на deviantART, а ако не се лажам Цобе, Ивица и Милош беа првите администратори на македонската Wikipedia.

  На кратко.. не знам :)
  Ама ОК е, јас темата ја ставив во канта. Тоа е веќе направено.
  Ај не бива сам да си.....ком-па-ни -ја..месо боранија....и пинџур одозгора...хехе...поззздр
  Фала за пријателството, ете ќе ти направам сефте коментар на профилот :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom