Помош (конфјусд смајли)

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
jas na takvi kako tebe ne trosam kursumi, so kundakot mu ja resetam glavata
p.s ne vrede da se trosat.
pomala 1 godina
postara 18 godini
p.s zimam iskustvo od postarite i go primenuvam na pomalite.
edna picka jaka znaete li so mi vika koga i rekov:mace ma zosto odbivate vie koga i vas sakate da vi vleze a i ne bi doznal nikoj dali si imala 2 ili 20 ne se poznava penisot ne ostava traga.
ona mi vika abe zlato nie davame ama vie ne znaete da pobatate.
i od koga voa mi kaza pred 1 godina od togas cepam do kraj.

ke si zemam uste eden,vo slucaj da ima incidenti od nekoj nesovesni.
p.s yamahata za tolku e napravena.

После сите постови на solunski atenta се прашував кој може да биде толку голем фраер. Тешко ми беше да откријам. Се додека не ја најдов сликата кај девојка ми во телефон. Беше потпишано во именик solunski atenta (L) :-* и нареднава слика:



Дали е тој сигурно?

Патем, го има стилот за Јамаха.
 

Фан на Интер

Rasturac na ZABAVI
Член од
26 јануари 2010
Мислења
612
Поени од реакции
22
После сите постови на solunski atenta се прашував кој може да биде толку голем фраер. Тешко ми беше да откријам. Се додека не ја најдов сликата кај девојка ми во телефон. Беше потпишано во именик solunski atenta (L) :-* и нареднава слика:



Дали е тој сигурно?

Патем, го има стилот за Јамаха.
А ти си слушнал дека неовластено користење објавување на туѓи слики е казниво со закон . Мој совет избришија темава може и да го кркаш за неколку обвиненија

--- надополнето ---

Да не ја плеснал овој и девојкати сега како што знае како идат работите, ти најдобро прашај уверисе
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
А ти си слушнал дека неовластено користење објавување на туѓи слики е казниво со закон . Мој совет избришија темава може и да го кркаш за неколку обвиненија


Ти да не си тој на сликата бе ? :pos:
 

BloodyTampon

Works in deep&dark places
Член од
8 август 2009
Мислења
798
Поени од реакции
60
А ти си слушнал дека неовластено користење објавување на туѓи слики е казниво со закон . Мој совет избришија темава може и да го кркаш за неколку обвиненија

--- надополнето ---

Да не ја плеснал овој и девојкати сега како што знае како идат работите, ти најдобро прашај уверисе
Употребува слика од интернет, нема ништо нелегално. Стварно поверува дека ја нашол сликата во телефонот на девојка му?
Инаку, да одговорам на оригиналниот пост. Wow...очигледно не сум го посетувал форумот доволно деновиве, имаме нови фаци.
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
А ти си слушнал дека неовластено користење објавување на туѓи слики е казниво со закон . Мој совет избришија темава може и да го кркаш за неколку обвиненија

--- надополнето ---

Да не ја плеснал овој и девојкати сега како што знае како идат работите, ти најдобро прашај уверисе
Ондак цела тема што беше хајфајв, фејсбук ремет треба да јадат обвиненија членовите. И да, затоа прашав, сумљив е типот. Таков еба4 одамна не сум сретнал.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
А ти си слушнал дека неовластено користење објавување на туѓи слики е казниво со закон . Мој совет избришија темава може и да го кркаш за неколку обвиненија

--- надополнето ---

Да не ја плеснал овој и девојкати сега како што знае како идат работите, ти најдобро прашај уверисе

Чим типов ја раздавал сликава насекаде не е тоа неовластено ни нелегално. Исто така и копирање слики од ФБ и хај5, никој не им загарантира целосна приватност. Да му ја дрпнале од дома од ПЦ е друга работа :smir:
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.422
Поени од реакции
3.989
Изгледа многу сум пропуштил последните 2 месеци :pos:
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.393
Поени од реакции
2.430
Бело сако,бела кошула,бела панталона,па нема женска што не му се свиѓа
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Џ.

PhantomerX

Несопирлив
Член од
30 октомври 2008
Мислења
623
Поени од реакции
46
Дечково само му удрил пубертетот в глава ептен... Фатил женска од маало, му дала, и сеа мисли најубав е :) Татино скопско синче :*
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.402
Поени од реакции
6.022
Психијатар си постои,али ретко кој го посетува...
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
mene ne mi izglea kako da e od Skopje :) poise mi ide nakaj okolnite sela : Jurumleri , Rakotinci NSP ( novo selski pat ) hahaha


:) :) :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom