Марли
Поени од реакции
23.031

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Еееееееејјјјјјј само лајк? Копиле, очекував да ме запцуеш хахахахаха
    Марли
    Марли
    Хахаха на пат сум, шкрипец со време :)
    Брат СМРАДЛИ те вика, ќе умрам значи - ми го разубавуе денот коа ќе прочитам СМРаДЛИ и ми текиња на таа твоја тетовска прокељава глава у КРФ со Зоци коа сакавте да се тепате за Куманофке, Тетофке и остале Афтокефалке хахахахаххаха
    Марли
    Марли
    брат дечкото е ретардиран, ама озбилно, ми беше интересен едно време, сеа ми е жал јбте
    Деко reloaded!
    Деко reloaded!
    Ahahaha, мали је мало менталан :D Али ај ...без такви ко Тимче, Љубе и него нема смеење :)
    Марли
    Марли
    да бе, ама овие брзо ги снемуваше, беа глупи само. Видоа дека играат курот сите со нив и се повлекуваа од Форум.
    Они, Торпедо, нигас ин парис и ред други.
    Овој ретардираниов не сваќа =)
    Боље потпис ти беше Ди Мастер Трол него ова со сисиве куманоФски :)
    ЗНаеш колку луѓе од нигде никаде ми имаат пишано да ме прашаат, дали ти прават проблеми кога патуваш у други земји а си педер? :icon_lol:
    Марли
    Марли
    хахаххах, оној патолошкиот у фан клуб интер те спомнува, пред некој ден прснав кој го банираше плачеше цел ден хахах
    I
    Ilumious
    Знам, видов, хахахаа ама некој му издал дека сум женско, све по спиок, појако ќе беше да го зезам дека сум геј. Најаки ми се репликите што ги дава кога ќе го прашаш нешто, си нема врска со животот тоа што ти го објаснува :D Не знам до кога е баниран, мислам до понеделник требаше да биде ама ко шо е глуп сигурно мисли дека за навек е и не оди да види.
    Многу пациенти се собраа. :D
    Пет пати се мислам дали да пишам, си викам заеби уште се во еуфорија. :)))
    Марли
    Марли
    На работа сум неам време да се опраа со нив плус не ги знаем нит познаам не битни форумџии не ставам на кур :)
    Знам дека на такво нешто помисли.

    Не се секирај, не сум таков ;)
    Марли
    Марли
    бог да чува, какви се ликови се накотија на фудбал подфорумот то чудо едно :)
    Uli Hoeneß
    Uli Hoeneß
    Катастрофа :S
    Објасни им на дечиштава у твој фан клуб дека Видиќ беше повреден само еднаш задњиве 5 год :D Видиќ го нејќат возбуд, абе ве научија старковците на медиокритети у последно време :)))
    Марли
    Марли
    ej не се замарам више мајке ми... како и у тимот и у фан клубов се накотија, само овја интелектуално, и тоа не просеци, него испод просеци :D
    I
    Ilumious
    Не го дава стариот, најде фетиш да му играат до 40 години, ама кај вас како би се снашол леле мајко, најбоље дефанзивец ќе ви е во цела лига. Уште 4-5 сезони има во него како ништо.
    Марли
    Марли
    Абе ја мислим дека нема да дојде, али муабетот е ако дојде хипотетички, ја сум сигурен дека ќе биде зверка
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom