КиреМали 1911
Поени од реакции
222

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Прошлава ноќ око не склопив, цело сабајле се утепав од плачење, кола ќе ме згазеше, цел ден имам гадно чувство, џабе е сончево и све...и у хороскоп лошо ми пишува!
  Коа се враќав од школо го сретнав Марјан-Мики и од тогаш ми тргна некако на подобро, иначе не знам како ќе завршеше денов :)
  А можеби и си во право-Ако мислиш дека ќе врне..ќе врне!
  Сепак сега за сега не би ризикувала :) Знам дека е глупо ама ете страв ми е.
  Ќе ме фатат на кондиција :pos:Ако одам викендов до врв на Водно (за малку кондиција да добијам), може и ќе се пријавам :smir: А за убаа работа, убаа е....секоја чест на оние кои можат да учествуваат :pipi:
  N
  Ех,зарем мислиш дека не сум го гледала до сега?:)
  Дефинитивно е еден од моите омилени филмови,ни сама не знам колку пати го имам гледано.Одлична актерска екипа,а Енди Гарсија се надмина во улогата на Моди.
  Иклучително инспиративен филм кој нема никој нема да го остави рамнодушен.
  E da, jasno, razlicni vezbi, razlicni efetki.

  Izgleda mi e od Lat mashinata, preterav so 120 funti nezagrean ednas, a i od jeben fudbal, se sjebuvam vo ednata liga, imam losa odbrana i moram non stop da se frlam (a bilding i fudbal ne ide)

  Go osekjam najmnogu na biceps, ama ke da si u pravo. Jas uste 4 nedeli idam na tezini, posle na cedenje.
  O da te ebam...
  Pazi se, ja digam tri puta 70 kg.

  Ama, na ramo, digam skoro 50 kg.

  Edino me ebe, kaj laktot na desnata raka, od preteruvanje za biceps curl so ednoracni.

  Gledaj da ne se dosjebes.
  Poleka samo i pratri PP so adresa da ti go rpatam prstenot.
  A be, ke ti pratam prsten da znajs! :)

  Za pofalbi jok! Nie si se znajme ubo! nema poflabi megju prijateli! Ima samo vistini i drugarstva!

  Elem, koga sme kaj toa, do kolku stigna na gradi? So tezina i koku serii po kolku so taa tezina?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom