Виножито
Поени од реакции
37

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • навистина не ми изгледаш за толку неискусен на форумиве... ај види си во статистика кај ти е темата.... луд ли сум да ја бришам? за кој к*р би ти ја бришел?
  F
  Браво за темите и постовите човек.

  Сега како така поискусен сакам да те прашам нешто, а верувам дека знаеш...Се научив буквално и јасно да ги гледам енергетските полиња околу луѓето,растенијата итд, знам или мислам дека тие истите енергетски полиња се таканаречените аури....епа сега листам некои ствари и гледам..значење на аура со 1на боја..та со друга итд....а на мене сите енергетски полиња ми се еднобојни....хм??
  ги има на секој чекор,во моето опкружување, а од напатеност почнав да ги истражувам
  Одлично отворени теми до сега , содржајни постови...
  Воедна една од моите омилени теми за која немам прилика да зборувам толку често :„Енергетски вампири“ .
  Од каде поттик за таа тема ? Случајно откритие , познаници или..?
  додека она за потоната држава е измислица на светската конспиративност да се заборави вистината,каде подоцна секоја трага од поколението се унижтува,тоа го прават најпрво римјаните,но и подоцна 4крстоносни војни да се избрише секоја трага,за постоењето на оваа цивилизација која се населува од Венера.Според одредени докази поколението на овој народ постоел се до римјаните,мислам на луге кои си го знаеле нејзиниот корен.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom